Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi volt a címe annak a sorozat...

Mi volt a címe annak a sorozatnak, ami azt hiszem vasárnaponként ment, és az introjában egy férfi irógépen írt egy sötét szobába, aztán kivette a papírt, feldobta, és a néző felé szált- ha jól emlékszem?

Figyelt kérdés

ezt a sztorit keresem:

4 űrhajós leszáll egy idegen bolygón, 3 kimegy sétálni, és embereket, városokat találnak ott, majd rájönnek, hogy ezek a halott rokonaik, leégett házaik,elveszett dolgaik, van nagy boldogság, haza se akarnak menni, levegő is van..

mivel nem érnek vissza az indulási időre, az űrruhát levéve az űrhajóval megszakad a kontakt, az elmegy nélkülük, minden szép lassan eltűnik, csak az ufók maradnak, és levegő sincs.

a filmsorozat minden darabja egy írógépen gépelő íróval indul.

évek óta keresem, bármilyen infót szívessen veszek:köszönöm.


2013. jan. 12. 21:49
 1/4 A kérdező kommentje:
2013. jan. 12. 22:23
 2/4 anonim ***** válasza:
Hát, elszomorítalak, de az írógépen gépelő férfi, aki a lapot feldobja és a néző felé repül, nos, egy stúdió intrója, ami a sorozatot készítette. Olyan mint a Paramount filmstúdió, a 20. Century Fox, az Universal. Ezeknek is van intrója. magához a sorozathoz, amit leírtál köze sincs. Ha jól emlékszem, a Magnum, a Szuper csapat is ezzel kezdődött vagy végződött.
2013. jan. 12. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm, tudom, hogy maga az író és a csatorna több, mint 40 sorozatot adott ki és számtalan filmet, de hátha valaki mást is úgy megkapott a történet, mint engem. ezért merek reményekedni bármely közelebb vivő információban.

szép napot!

2013. jan. 13. 08:17
 4/4 A kérdező kommentje:

És megtaláltam, 25 év után!!!


Marsbéli krónikák, az volt feldarabolva:


https://www.youtube.com/watch?v=8mS-GRXD0vU

2014. szept. 3. 11:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!