Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melik ez a film? (romantikus,...

Melik ez a film? (romantikus, fiatalokról)

Figyelt kérdés

Azt hiszem az MGM csatornán láttam belőle kb. 5 percet. De nem biztos, csak annyit tudok, hogy nem egy modern csatorna volt.


A filmet nem láttam, mert már vége volt, de gyorsan elolvastam ott, hogy mi a története. Nem igazán emlékszem, de mintha kettő 15 évesről, és az ő szerelmükről szólna. Ránézésre olyan 80-as évekbeli lehetett, de lehet, hogy még régebbi.

Talán valamelyikük/mindkettejük játszott egy hangszeren...


És ami tuti:

A végén nem maradtak együtt.

Az okára már nem emlékszem, de talán az egyiküknek el kellett utaznia.


Ötletem sincs, mi lehet ez. Már egy éve keresem, de semmi. :/ Több nyelven, rengeteg módon kutattam.

Ha valaki a "Viszlát első szerelem"-re gondol, akkor nem az. Ebben a végén is fiatalok maradtak, ugyanúgy 15 évesek (ha jól emlékszem).


Nagyon-nagyon-nagyon örülnék neki, ha végre meg tudnám nézni. :)

Lehet találgatni, még ha nem is igazán felel meg egy film az írottaknak, mert annyira már nem tudok visszaemlékezni.

Köszi előre is a segítségeket!



2013. jan. 13. 17:36
 1/5 Egomanó:] válasza:
Lehet a Keith az amire gondolsz, nem biztos, de lehet az:)
2013. jan. 17. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi a választ, de nem is hasonlít. :)

Ez tényleg olyan 80-as évekbeli, vagy régebbi (a ruhák is, hajak is olyanok). Meg az egészt stílus olyan régi.

A végén nincs halál, csak valami olyasmi volt, hogy a fiú elköltözött, vagy ilyesmi. :)

2013. jan. 17. 17:52
 3/5 A kérdező kommentje:

Atyám... Most vettem észre:

Melyik* :D

2013. jan. 17. 17:53
 4/5 anonim válasza:
Esetleg a Változó szerelem című film?
2014. márc. 30. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm, de nem. Ez régi film!
2014. ápr. 18. 23:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!