Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról, hogy...

Mi a véleményetek arról, hogy én 14 évesen megnéztem a szerb filmet és semmilyen hatással nem volt rám, sőt még tetszett is?

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 15:18
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
96%
Semmi. Kemény vagy.
2013. jan. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
85%
Van akinek tobb mindent bevesz a gyomra, van akinek kevesebbet. En is megneztem, semmi komoly nyomot nem hagyott bennem. Az az erdekes benne, hogy amennyire beteg film, epp olyan profin is van megcsinalva. Gyonyoru (a maga modjan) a kepi vilag, a vilagitas, a kamerakezeles, stb. Szoval technikailag szerintem tokeletes, csak epp k*rva beteg.
2013. jan. 14. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
hát az igaz, hogy beteg egy film, de tényleg szépen meg van csinálva és a történet sem rossz!
2013. jan. 14. 17:33
 4/12 A kérdező kommentje:
na pont az ilyen kommentektől féltem... figyelj, nem vagyok már kisfiú, és értem is a mondanivalóját és nekem épp ez tetszett benne, na meg persze a látvány sem volt semmi!
2013. jan. 15. 16:01
 5/12 anonim ***** válasza:
96%

Második vagyok


Azt kihagytam, hogy szerintem is 14 évesen baromira nem kéne ilyeneket nézned, és tényleg nem valószínű, hogy átjött neked az üzenete. Inkább amolyan arcozásnak tűnik az egész kérdésed.

2013. jan. 15. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Szia! Ha semmilyen hatással nem volt rád, akkor nem értetted a mondanivalóját. Ha olyan filmek tetszenek, amiben embereket kínoznak, azzal még akkora baj nem is lenne, néha megnéz az ember egy olyat, ha le akar nyugodni. Viszont Te 14 éves vagy, ha ilyenben lelsz örömet ilyen fiatalon, akkor valami gáz van. De még tovább fokozom, mert ez a film olyan témát feszeget, ami semmilyen körülmények között sem szórakoztató. Egészséges lelkű embernek nem tetszik az, hogy csecsemőt erőszakolnak meg, vagy az, hogy valaki a saját fiát erőszakolja meg. Ezt a filmet látni kell, mert nem rossz. Nem szórakoztató, hanem elgondolkodtató. De akkor kíváncsi lennék, hogy neked mi jött át a mondanivalójából. Oszd meg velünk.
2013. jan. 15. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem tisztem sértegetni ismeretlenül senkit,de két lehetőség van.Válaszd ki a rád illőt.1, Igazat mondasz,és a korodból kifolyólag éretlen vagy az ilyen filmekhez.2,bőven betöltötted már a 14-et,(akár a sokszorosát is)de te egy nagyon beteg ember vagy,és mérhetetlenül egyszerű.(egyszerűbb egy kavicsnál)Írom ezt azért,mert egy-két nappal ez előtt írtam egy másik kérdésnél épp erről a filmről.Nem akarom szóról-szóra ismételni magam,de a lényeg a következő.Ahhoz,hogy értsd a mondanivalót,intelligensnek és érettnek kell lenned.Maximálisan egyet értek az előttem szólókkal,mind a téma,mind a megjelenítés finoman szólva is szélsőséges,és ha igazat mondasz a korodat tekintve,akkor ez még nagyon sokáig nem a te filmed.Ha megkérdezném,"hogy ugyan áruld már el,mi is tetszett rajta konkrétan"több mint valószínű,hogy csupa gyerekes közhelyet írnál,100%. Szerintem térj vissza Ben10-hez,és társaihoz,és ezt nem bántásnak szánom.Komolyan nem a te szinted ez a film.
2013. jan. 16. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
38%
én maszturbáltam rá
2013. jan. 17. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
41%

kemény idegzetű ember vagy, én nem vagyok annyira az, a pszicho filmekért viszont rajongok, imádom ha valami az agyamra hat, viszont attól pl hánytam mikor dr. csont-ban az olajba főtt hulláról lebomlott 1 perc alatt a hús és ilyen véres csonti-monti-vá alakult xd fúúj :/

13/L

2013. aug. 20. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
8-as... te se vagy egy normális ember tudod-e?
2013. aug. 20. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!