Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz Az utolsó léghajlító 2?

Lesz Az utolsó léghajlító 2?

Figyelt kérdés
Eddig teljesen abban a hitben voltam hogy lesz, mivel a mese alapján csinálták, ami 3 évados. A múlthónapban viszont találtam egy olyan cikket a neten amiben azt írták hogy kizárt, mivel az egy is bukás volt. tudok valami frisset?
2013. jan. 14. 21:26
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz, max legend of korra, de ha az első ilyen szar volt akkor nem fűznék sok reményt a második részhez, bár ki tudja, lehet hogy jó lesz
2013. jan. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Mivel pénzben nagy bukás volt , ezért nem valószínű.

Korra-t meg tök felesleges lenne megcsinálni ha az Aang se ment le.

2013. jan. 14. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm, azért reménykedem:)
2013. jan. 15. 18:47
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Pedig nekem nagyon tetszik a film is meg a korra és aang legendája is.

Mondjuk én Avatar fan vagyok... :D


Remélem lesz 2. része.

Nem tudom sokaknak mi baja van vele. :(

2014. aug. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
60%
Hello. Van utolsó léghajlító 2!! 2011-12 körül csinálták meg csak még nincs fent sehol sem magyarul... :/ sajnos
2014. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
Ha van aki meg tudná mondani hogy hol lehet meg nézni az írna privatot?
2014. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Szia, téged érdekelt az utolsó léghajlító 2, megtudtad már nézni a második részét? mert elvileg van csak nem magyarul.
2015. jan. 10. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim válasza:
Én csak egy trailert láttam a "The last airbender 2"-ről,de arról lesüt,hogy FanMade.. Ha mégis tévedek és van 2.rész,valaki dobna egy linket Angol felirattal? :Dd
2015. febr. 22. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Tudom, hogy ez már egy régi kérdés, de kiváncsi lennék, hogy végül is meg tudtad-e nézni a filmet. Én is meg szeretném nézni, de nem találom. Ha bárki tud feliratos linket küldeni, akkor kérlek segítsetek!

2015. ápr. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Dzsencii válasza:
Van már 2.része, csak Magyarországon élünk... Meg a mozikban sem volt es szinkronja sincs. Nem ertem miert nem volt sikeres. Szerintem eszméletlenül jo volt az első rész is, nem ertem miert kene teljesen egyeznie a mesével. Nem is ertem mit gondoltak amikor azthittek, hogy majd ugyan az lesz egy 3 evados mese meg egy film-.- na mindegy xd kinek hogy.... Elv feltette valaki videa.hu ra a 2. reszt, de szemely szerint Windows 8 phone-al egyenlore meg nemtudtam megnezni, mert türelmetlen vagyok az oldalbetoltesnel xd szerintem neked menni fog, legalabbis probald meg ha még esedékes!:)
2015. júl. 6. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!