Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tegnap ment az rtl-en a Csont...

Tegnap ment az rtl-en a Csont Nélkül c. sorozat (The Finder), hogy ebből lesz-e 2. évad? Tudom az nagyon belevágott, hogy meghalt a fekete (miachel clark duncan) de azért remélem lesz több évad.

Figyelt kérdés
2013. jan. 15. 18:53
 1/4 cathilina ***** válasza:
Amerikában megbukott, ezért egy évad után leálltak vele.
2013. jan. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem volt nézettsége?

Pedig nem rossz.

Na kár érte.

Azért köszi!

2013. jan. 16. 08:20
 3/4 anonim válasza:
Én nem értem, miért bukott meg, sokkal szarabb sorozatok megélnek több évadot. Ebbe legalább nem az az unalmas krimiszál van, mint a többi nyomozós sorozatban.
2013. febr. 27. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Amerikai egy ki....ba...szott beteg nemzet. Csak erőszakhoz kapcsolódó sorozatok élnek meg odaát. Miközben nekünk Európaiaknak már könyökén jön ki ez sok ostoba krimis nyomozósdi amelyek mind egy kaptafára vannak írva csak különböző szereplőkkel előadva lásd ezt rengeteg helyszínelő sorozatot. Azok amelyek nem erőszakosak netán humorosak vagy kicsit egyedibbek nem lineárisak azt buta amerikai nem tudja követni így nem nézi és mi se nézhetjük. Sajnos nincs választásunk kereskedelmi torkunkon reklámot ledugó tv-k Amerikát majmolják vagy saját még amerikainál is igénytelenebb sorozatot készítenek lásd barátok közt. Pedig igényes sorozatokra lenne igény és közönség is de ezt eddig csak HBO merte felvállalni a Terápiával ami magyar sorozat az pedig ugye nem reklám televízió.... Ember megszeret egy ilyen sorozatot mint ez is aztán kiderül hülye amcsik miatt kaszálva van... Véleményem szerint már tényleg kár sorozatokat nézni reklám tv-k úgyis csak nézhetetlen vacakot hozzák el... ha pedig hoznak valami jót is azt tuti 100x ismételik és össze vissza adják lásd Így jártam anyátokkal... Persze aki tud angolul és torentezni annak megéri sorozatozni de aki tv-zne annak maradnak filmek és a HBO.
2013. márc. 4. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!