Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ismertek a You are Beautiful...

Shiroku kérdése:

Ismertek a You are Beautiful címűhöz hasonlót?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a mai napon végeztem vele, és megmagyarázhatatlan módon imádtam. :) Azt szeretném megtudni, hogy akad-e olyan sorozat, ami körülbelül hasonló sémákra épül? (ügyetlen ápolnivaló főhősnő, goromba főhős, egyebek - a történet szempontjából csak annyi, hogy lehessen rajta nevetni és elérzékenyülni csaj módjára >.<)

#Ázsia #Dél-Korea #dorama #you are beautiful
2013. jan. 16. 20:39
 1/7 anonim válasza:
Goong! A téma egyáltalán nem hasonlít, de megfelel a kikötéseidnek. :) Nekem nagyon tetszik, én most kb. a felénél tartok. Nekem még a Playful Kiss is nagy kedvencem, annyira szeretem! ^^ Meg még a To the Beautiful You is nagyon jó, ennek imádom a sztoriját, nagyon jó, mert nem csak a szerelmemről van szó, de mégis nagyon szórakoztató! És van egy rövid 3 részes dorama, az a címe, hogy Ma Boy. Ezt is imádom. Jajj, igazából mindegyik doramát imádom, amit idáig láttam. >< Olvasgasd el a leírásukat azoknak, amiket írtam, hátha megtetszik valamelyik. :)
2013. jan. 18. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm, mindegyiknek utána fogok járni! Tegnap éppen belefutottam a Heartstring - You've Fallen for Me-be, és el sem mertem hinni, amikor megláttam, hogy Go Mi Nam és Shin Woo a főszereplő *-*
2013. jan. 18. 19:43
 3/7 anonim ***** válasza:
41%
Nem tudjátok mik a You're beautiful zenéinek a címe? Előre is köszi! <3
2013. jan. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 k_dorama_pop válasza:

iggen en is most nemreg neztem meg a heartstrings cimu dorama-t (aa imadom jung yong hwa-t<3 ) egy ami a you are beautifullhoz hasonlit : hat nem annyira hasonlit inkabb az h ott is a foszereplo(nő)fiunak alcazza magat:D ez egy japan sorozat en nagyon sokat nevettem rajta (Oguri Shun játszik benne:D) a cime : hanazakari no kimitachi e : en nagyon sokat nevettem rajta es nagyon tetszzett:D a foszereplo(fiut) meg imadom:D (oguri Shun-t ) vvicces szerintem mindenképp nézz bele:)) ajánlom!!!!!!

ha tetsszett es megnezted -> segitettem akkor nagyon orulok!!:)) ha viszont nem jott be akk bocsi h roszat ajanlottam (akk az izlesunk mas bocsi nem tudtam:/ :( )

ha meg kerdesed van rola nyugodtan irj zit!:D szia!

2013. ápr. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem A YAB után modernből egyértelműen a secret garden tetszett nagyon. Ha kosztümöset szeretnél (ami szintén eszméletlen jó) akkor a shilla királyság ékkövét vagy a királyi ház titkait ajánlom! :)
2013. jún. 5. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Flower Boy Next Door... meg úgy összeségében az összes flower boy dorama ;)
2013. júl. 15. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én úgy 1-2 hónapja végeztem vele, utána meg a Heartsringst néztem, viszont abból hátra van még 2 rész, ami sehogy sem akar lemenni. (Jelenleg a Gu family bookot nézem, de szeretném a Flower boy next doort és a Shut up flower boy band-ot folytatni)
2013. júl. 21. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!