Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen őskorban játszódó...

Kasza jános kérdése:

Milyen őskorban játszódó kalandfilmek vannak?

Figyelt kérdés
Régen láttam a filmet. Annyit tudok hogy a film fináléja egy tojásgyűjtő versenyről szól, az nyer, aki kalandos körülmények között (ha jól emlékszem erdőben) egy adott távolságon több tojást tud összegyűjteni a célig. Még annyit tudok hogy két főszereplője van a filmnek akik a verseny előtt barátok voltak de a verseny idejére már halálos ellenségek lesznek. Tulajdonképpen azzal nyeri meg a versenyt az egyikőjük hogy az ellenfele miközben megy a célig véletlenül elejti a tojását és összetörik. Ennyit tudok, várom esetleges válaszotokat.

#kalandfilm #Őskorban játszódó filmek
2013. jan. 16. 21:57
 1/1 Márciuska ***** válasza:
Nekem csak a "10000 b.c." jut eszembe. 2008-as Roland Emmerich film, de nem láttam, csak készültem megnézni, úgyhogy nem tudom, milyen.
2013. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!