Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?...

Mi ennek a filmnek a címe? Fontos!

Figyelt kérdés

Régebben késő este láttam belőle részleteket az HBO-n. A lényege az, hogy egy szőke lány a szüleivel nyaral. (A lányt Amanda Seyfried, vagy egy hozzá hasonló lány alakítja szerintem). A lány bemegy a városba egy barátnőjéhez, aki ott dolgozik egy boltban. Bejön a boltba egy srác, aki felajnlja nekik, hogy jöjjenek el vele, mert van nála fű. El is mennek, aztán füvezés közben megérkezik a srác apja e néhány haverja (egy nő is volt köztük). Nem engedik haza a csajokat, hanem inkább elrabolják őket. Többször is megpróbáltak megszökni, de az egyik ilyen próbálkozásuk után a sötétbarna hajú lányt megölik, a másikat pedig megerőszakolja a füves srác apja.

Ezután a lány elfutott, átúszott egy tavon is, miközben lövöldöztek rá a tópartról pisztollyal, de végül sikeresen hazamenekült a szüleihez. Ezután nem emlékszem semmilyen fontosabb jelenetre..


Valami olyan is történt benne, hogy az elrablók (a füves sráccal együtt) bekopogtatnak a szőke lány szüleihez (nem tudják hogy ők azok), azzal a kijelentéssel, hogy lerobbantak (igazából a két lány miatt autóbalesetük volt, de az mellékes). Beengedik őket, hogy ott aludjanak, de a füves srác rájön, hogy ők a szőke csaj szülei. Nála volt a lány nyaklánca, amit letett a konyhapultra, hogy figyelmeztesse a szülőket.


Remélem minnél pontosabban és érthetőbben fogalmaztam meg. : )

Már majdnem egy órája keresem a címét, de nem találom...



2013. jan. 17. 19:32
 1/5 A kérdező kommentje:

felajánlja*.

...a srác apja és néhány haverja*

2013. jan. 17. 19:35
 2/5 anonim ***** válasza:
2013. jan. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem az utolsó ház balra? -nembiztos-


[link]

2013. jan. 17. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

De igen, ez az, köszönöm! :)

Akkor mégsem Amanda Seyfried film..

2013. jan. 18. 14:57
 5/5 anonim ***** válasza:
Ugyanezt a filmet kerestem, én is nagyon köszönöm!
2013. jan. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!