Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Columbo sorozatban melyik...

Szenilla77 kérdése:

A Columbo sorozatban melyik az a rész, amikor Columbonak nem sikerül a gyilkosra bizonyítania a tettét? Viszont megmondja a gyilkosnak, hogy tudja ő követte el.

Figyelt kérdés
2013. jan. 17. 23:27
1 2
 1/13 Bagg ***** válasza:
83%
Tudomásom szerint nincsen ilyen rész, mindegyiknek van csattanója, viszont sok részben szembesíti azzal a ténnyel az elkövetőt, hogy ő tudja és csak az utolsó 1-2 percben bukik le a gyilkos.
2013. febr. 4. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy van ilyen rész, mert láttam! :)
2013. febr. 5. 14:30
 3/13 Bagg ***** válasza:

Megnéztem a [link] oldalon is, hátha kiemelnek egy ilyen részt, de nem találtam.

Tudtommal az összeset láttam (nem is egyszer), ami itthon megjelent, de segíts megtalálnom melyik lehet az!:)

Férfi, nő? Jelenet?

Egy olyan ugrik be, amiben a Fay Dunaway a gyilkos/tettestárs, és az elkövető társát, a lányát önszántából elengedi.

2013. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Igen, én is végigolvastam a wikipédiát, reménykedve, hogy kiemelik, pont ezért mert egyedi eset. Arra emlékszem csak, hogy férfi az elkövető. Több mint 10 éve láttam. A napokban beszélgettem erről valakivel, és ő is emlékszik ilyen részre, Ezért is írtam ide, hátha valaki tudja. :(
2013. febr. 6. 15:37
 5/13 Bagg ***** válasza:
100%
Így már szűkül a kör, ha féri az elkövető, akkor már csak az epizódok ~60-65%-a között kell kutakodni.
2013. febr. 6. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Hát...ez nem éppen megnyugtató. :)
2013. febr. 7. 04:53
 7/13 Bagg ***** válasza:
100%

Az alábbi részek csattanóira nem emlékszem, vagy teljes egészében magára az epizódra:


4x01 Végzetes gyakorlat

4x06 Halálos lelkiállapot

8x04 A nagy elterelő hadművelet

9x05 Fogas kérdés

9x06 Gyilkosság Malibuban

10x05 Ölni már nincs idő

10x09 Titkos ügyek


Az összes többi epizódra emlékszem, vagy egyébként is nő a gyilkos. Talán a fentiek között van az is amit Te keresel!

2013. febr. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm Bagg! Utánanézek! :)
2013. febr. 11. 15:29
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
A "Columbo és az MM7-es robot" című részben nincs bizonyítéka a gyilkos ellen, viszont a bizonyítékok alapján meggyanúsítja a gyilkos fiát, és beviteti az örsre. Erre a gyilkos a fiát védve mindent bevall.
2013. nov. 22. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló a helyzet a "Nehéz ügy" című részben is. Itt a gyilkos a lányával együtt követte el tettét, s hogy a lányát mentse, magára vállalta a gyilkosságot. Ez az egyetlen epizód, amikor Columbo futni hagy valakit -a bűnrészes lányt- mert tettük erkölcsileg megalapozott volt.
2013. nov. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!