Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egy filmdráma címét keresem?

P.O.C. kérdése:

Egy filmdráma címét keresem?

Figyelt kérdés

Nagyon régen láttam. Egy ázsiai országban játszódik, ahol van halálbüntetés. Egy testvérpárt; egy nőt és fogyatékos öccsét kábítószer kereskedelem miatt halálra ítélnek.

Ugyan abba a börtönbe kerülnek és a nő gyakran átlóg a férfi részlegre, hogy öccsét megvédje a benti pokoltól. Ezért az öccse rabtársának nyújt "bizonyos szolgáltatásokat". Sajnos a vége nem szép, kivégzik őket elég kegyetlen módszerrel, géppuskával.



2013. jan. 18. 07:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Véletlenül nincs benne egy olyan jelenet, hogy állnak a kivégzőosztag előtt, és a fiú bepisil félelmében?
2013. jan. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Bangkok Hilton


[link]

[link]

2013. jan. 18. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

"Véletlenül nincs benne egy olyan jelenet, hogy állnak a kivégzőosztag előtt, és a fiú bepisil félelmében?"


De igen, de én úgy emlékszem, hogy az a lány volt az aki bepisilt. Egyszerre állnak a kivégzőosztag elő. De nem a klasszikus kivégző osztag volt az. Két géppuskát kirögzítettek fixre, az áldozatokat elé kötözték egy oszlophoz, majd közéjük húztak két nagy kifeszített papírlapot. Majd egy gombnyomással rájuk engedtek egy sorozatot. Mutatták ahogy a lövedékek kiszakítják a papírlapot. Nagyon felkavaró látvány volt.


(És szerintem nem a Bangkok Hilton -t volt, így hogy belenéztem a youtube -on.)


Még a kereskedelmi TV-k (TV2, RTL klub) földi sugárzásának megkezdése előtt láttam, mikor még csak két csatornát lehetett fogni.

2013. jan. 18. 19:07
 4/4 A kérdező kommentje:
#2 - Bocs, úgy tűnik mégis a Bankok Hilton volt az. Csak azt hittem hogy ez egyetlen film, nem pedig sorozat. Ment a zöld pacsi mindkettőtöknek.
2013. jan. 18. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!