Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tudtok mondani hasonló animéke...

Tudtok mondani hasonló animéket mint a naruto?

Figyelt kérdés
Sajna beértem a shippuuden utsó részét,és nem nagyon birok egy hetet várni egy részre,ugyhogy kellene valami hasonló anime mint a naruto,hogy kitöltse a bennem tátongó űrt... :DD segitsetek lécci!!
2013. jan. 18. 16:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Ha úgy érted,h olyan mint a Naruto,h van egy főszereplő aki egy végtelen hosszú történetben egyre erősebbé válik stb akkor kezd el a One Piece-t. Sokkal több ideje fut, mint a Naruto és úgy néz ki,h tovább is fog tartani. Sokak szerint az eleje kicsit döcögős(nek tűnhet),de később élvezetes. Nekem mondjuk az elejével sincs bajom.
2013. jan. 18. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Régen nagy Narutofan voltam. Aztán átmentem a shippuudenre, az volt a best. Minden mást lebecsültem, csak azt szerettem. Viszont nemrég elhatároztam, hogy megnézem milyen ez a sokak által kedvelt Bleach. Nagyot csalódtam... viszont pozitív irányba. :D Szerintem sokkal jobb, mint a Naruto. :D
2013. jan. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Bleach naruto stb tömeg shounenek , 2es ha belekezdesz valamibe ne ebben az elcsépelt és unalmas műfajban tedd vannak igényesebb és jobb műfajok az anime fogalmán bellül.

Viszont az tény hogy a legjobb shounen fight a One Piece



Ezen kívül annyi shounen fájt van mint égen a csillag.



Shaman King

Dragon Ball

Beelzebub

Busho Renkin

Kekkaishi

Gintama

Toriko

Fairy Tail

Hunter x Hunter

Hunter x Hunter (2011)

Code:Breaker

Katekyou Hitman Reborn

Claymore

D.Gray-man

Ao no Exorcist

Rurouni Kenshin

Nurarihyon no Mago

Itsuka Tenma no Kuro Usagi

Fate/Stay Night

Sengoku Basara

Samurai Champloo

History's Strongest Disciple Kenichi

Himawari!!

Brave 10

Kyou kara Maou!

MäR-Heaven

Basilisk: Kouga Ninpou Chou

Saint Seiya

Magi

Tsubasa Chronicle

Yu Yu Hakusho

Groove Adventure Rave

Persona 4 The Animation

Samurai Deeper Kyo

Level E

Soul Eater

Nabari no Ou

The Law of Ueki

Baki the Grappler

Ga-Rei: Zero

Inuyasha

Birdy Decode

2013. jan. 18. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Kameko-san ***** válasza:
Nekem a sham king és a yu yu hakusho (meg Naruto és Bleach) a kedvenc shonen-eim (pedig nem vagyok oda a műfajért), szerintem ezeket nézd meg! Mindkettő le is van szinkronizálva.
2013. jan. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Kameko-san ***** válasza:
Mondjuk a Shaman King-et én mangában jobban szeretem, de animében sem rossz.
2013. jan. 19. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!