Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen filmet nézzek meg...

Milyen filmet nézzek meg anyuékkal? Vidám, humoros, könnyed filmre gondolok.

Figyelt kérdés

Anyuék 50-esek, nagyon jó humoruk van, de a tipikus "amerikai vígjátékok"-tól rosszul vannak. Az utolsó két film, amit mutattam nekik az Életrevalók és a Másnaposok volt, mindkettő tetszett nekik. Angol humort is csípik, pl. Csengetett, Mylord? stb.

Én sem vagyok valami nagy filmszakértő, ezért kérnék tippeket.



2013. jan. 18. 17:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a kedvenc filmem a Csúfak és gonoszak. Ettore Scola a rendező. A mozik nem játszák, de akár otthon is meg tudjátok nézni, a youtubon fent van az egész film magyar nyelven.

A másik nagy kedvencem "Az én kis falum". Menzel a rendező. Ez is fent van a youtubon.


Mindkettő ironikus, humoros.

2013. jan. 18. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Ismerős. Anyukámnak is ilyen az ízlése.

Neki nagyon tetszett pl az istenek a fejükre estek, a csonthülye(1,2),a gondozoo c. filmen is el-el nevette magát.

Azt hiszem még a Jack és Jill is tetszett neki. :)

/De a kedvenc a csonthülye volt/. :))

2013. jan. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

A Galaxis útikalauz stopposoknak jutott most eszembe, kicsit lüke filmnek néz ki elsőre, de szerintem vicces és a szüleidnek is tetszeni fog.

Még a Bakancslistát ajánlanám, vicces is, drámai is, az én anyukámnak tetszett, ő is 50 múlt.

2013. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Megerősítem az első válaszolót.

Csúfak és gonoszok (Brutti, Sporchi e Cattivi, 1974) cimű olasz filmhez hasonló minőségű remekművet nagyon keveset találhatsz.

2013. jan. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket, mindegyiknek utánanézek.


A Galaxis útikalauz az egyik kedvenc könyv sorozatom (az 5 részes trilógia :) ), de a film nekem annyira nem tetszett.

2013. jan. 18. 19:04
 6/9 anonim ***** válasza:

A könyv tényleg jobb, én is nagyon szeretem, de szerintem a film se lett annyira vészes :)

Viszont még eszembe jutott Az eltakarítónő és a Lesz ez még így se, szintén nagyon jó vígjátékok.

2013. jan. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

4. válaszadónak!

Végre valaki, aki látta ezt a filmet, és ugyanúgy tetszett neki. Én már sokszor láttam, és mindig felfedezek benne valami újat.

2013. jan. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az életrevalókhoz nagyon hasonlít a Bakancslista. Ha az tetszett, akkor ez is fog.
2013. máj. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Robot és Frank
2013. júl. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!