Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A kód című műsorban, amikor...

A kód című műsorban, amikor felveszik a fülhallgatót nem lehet hogy a kód listát hallják, nem pedig zenét? .

Figyelt kérdés
2013. jan. 18. 20:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Erre most hogy válaszoljunk? Biztosat szerintem egy néző sem tud, akár igazad is lehet.

De én mégis azt gondolom, hogy hagyjuk az összeesküvés elméleteket és maradjunk meg annál, hogy amit látunk, abban nincs megtervezettség. Különben meg, miért akarná osztogatni az RTL feleslegesen a pénzét?

Őket nem igazán fűzi érdek ahhoz, hogy elvigyék tőlük a pénzt... Bár sikersztorik mindig kellenek, az igaz, de azért tudnak az emberek maguktól is bizonyítani. Én hiszem!

2013. jan. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nem annyit kapnak, amennyit mutatnak a TV-ben. Megállapodnak egy fix összegről, és kimenettől függetlenül megkapják, persze ha betartják a feltételeket.
2013. jan. 18. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!