Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Emlékeztek olyan 2002-es...

Emlékeztek olyan 2002-es 2003-as animékre, mesékre?

Figyelt kérdés

Egy bizonyos animét vagy mesét keresek! Arra emlékszem, hogy az rtl klubon vagy a tv2-őn

ment, nagyon ritkán adták, és pár történésre belőle:az elején a zenéjében egy pasas állt karddal az oldalán, és a haját fújta a szél. (A többit írom komiba)


2013. jan. 18. 21:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Leírhatnád még azt a többi dolgot is, mert én emlékszem 2002-2003-as rtl-tv2 mesékre, de ennyiből még nem rémlik.
2013. jan. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Annak a fiúnak a zenében vmi. olyasmi színű haja lehetett mint az oroszlánkirályban Simbának(a sörénye). A történetben volt olyan, hogy annak a fiúnak volt egy szerelme, de az kómában volt, meg erre nem emlékszek kristály tisztán, de mintha valahol gyerekeket tartottak volna a "gonoszok" fogva, és amikor a végén volt a happy end, akkor az a nő vagy asszony(aki az egyik fogva tartó volt), nem tudom, hogy hívni, vmiért a halálán volt, de előtte még megbánta amit tett, és utána egy arany színű sárkány szoborrá dermedt meg. Ennyi lenne amire emlékszek belőle :))
2013. jan. 18. 21:22
 3/7 anonim ***** válasza:

Biztos a Simba miatt, de nekem ez ugrik be: http://www.youtube.com/watch?v=vbUPw9-4-Go


Legalábbis itt is kómában van a barátnője. Viszont ez nem anime...

2013. jan. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ja, igen. Az nem biztos egyáltalán, hogy 2002-es v. 2003-as, lehet, sőt szinte biztos, hogy korábbi dolog. Én csak akkor láttam a tv-ben.
2013. jan. 18. 21:30
 5/7 A kérdező kommentje:

Iggen iggen iggen ez az!!! :)) Nagyon szépen köszönöm :))

Azt hittem, hogy soha nem találom meg, mert olyan 3-4 éves lehettem amikor ment :)) Még egyszer nagyon köszi :D

2013. jan. 18. 21:37
 6/7 anonim ***** válasza:

Akkor nincs mit. A youtube-on még a részek is fel vannak töltve. xD

De innen tölthető is [link]


Magyar címe Az oroszlánfejű herceg.

2013. jan. 18. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2013. jan. 18. 21:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!