Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Narutósok! Szerintetek Narutón...

Narutósok! Szerintetek Narutónak melyik lesz a következő eleme?

Figyelt kérdés
Jelenleg a szél elemre hajlik. Vajon Kishimoto majd milyen második elemmel fogja felruházni?

2013. jan. 19. 13:56
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy adni fog neki még egy elemet mivel Narutonak most ott van a kyuubii ereje ami alapból rohadt erőssé teszi őt.

De most hogy így belegondolok nagy esély van egy 2. elemre...


víz->tűz->szél->villám->föld

nah szóval számításba kell venni h Sasukénak tűz és villám erejű a chakrája. Sasuke tűze legyőzi Naruto szelét... így 1-0 Sasukénak. De Naruto le tudja győzni sasuke villámját :p bár ha példának veszünk egy sasukeegychidorival vs. narutoegyrasengannal párbajt nem volt rá egyértelmű példa h Naruto szele lett volna az erősebb

1. Naruto víz chakrát kap: azzal le tudná győzni Sasuke tűz chakráját így 1-1 lenne

2. Naruto tűz chakrát kap: Sasuke már amikor genin lett, tudott egy katon technikát ezért neki van gyakorlata benne (meg persze egy kis Uchiha vérvonal XD) DE! Naruto a széllel fel tudná erősíteni a saját katon techinkáját :) megint 1-1

3. Naruto villám tipusú chakrát kap: megnézném Sasuke arckifejezését amikor meglátja h Naruto egyik kezében rasengan a másikban meg chidori XD aztán Naruto két kezével fülön csapná a ledermedt Sasukét :p de ezt nem tenné meg :))

4. Naruto semmiképpen nem kap föld tipusú chakrát mivel akkor Sasuke mind2 elemi chakrája erősebb lenne az övénél 2-0


összegezve: nem valószínű h olyan chakrát kap amit sasuke leüt de sztem vele egyformát sem :) ezért én vízre tippelek :DD

De ki tudja az is megeshet, hogy Naruto lesz az első és egyben utolsó olyan shinobi aki mind az 5 elemet uralja :p bár ennek nagyon kicsi esélye van de ne tudhatjuk Kishi mit tervezget XD


Am írhatok privit? Mert látom te benne vagy a témában és jó lenne valakivel boncolgatni a történetet és a következményeket :D 14/L

2013. jan. 20. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Én is a víz elemre tippelek, így Sasuke tűz elemét ki tudja ütni. A szél elemmel pedig eleve, ki tudja ütni a villám elemet.

Vagy tűz elemet kap még, mert a Kyuubi is tűz és szél elemmel rendelkezik.

Föld és villám elemet biztos, hogy nem fog kapni.


Mondjuk lehet, hogy Kishimoto nem adni pluszba egy új elemt. A Fuuton Rasenshuriken (pláne remete formában!), sokkal erősebb mint Sasuke bármelyik Katon technikája.

A rasenshuriken egy magas szintű szél elemű technika, melynek alapja a rasengan (a nyers csakrás alap rasengan is erősebb a villám elemű alap chidori-nál), szóval ez nem olyan szél elemű jutsu, mint Temari szelecskéje.


Bár azért szívesen megnéznék egy Suiton Rasengan-t vagy egy Katon Rasengan-t.

2013. jan. 20. 12:04
 3/12 anonim ***** válasza:

"Hát... tetszik tudni az egy olyan dolog,

hogy hát elôre a rossebség tudja."


Nem valószínû, hogy lesz, mert így is a legerôsebb ÉLÔ ember a nija világba.

2013. jan. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Semmi értelme nem lenne még egy elemnek. Már így is ott a Kyuubi ereje plussz a békás cucc.
2013. jan. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 JCheezas ***** válasza:
"Az első és egyben utolsó olyan shinobi aki mind az 5 elemet uralja"Na most mondtál egy hülyeséget.Gondolkodj csak ki tud még 5 elemet használni?Pain.Igaz nem teljesen ugyanolyan szinten,de azokat a holtesteket is kell mozgatni.Ezért ő használja.Szóval szerintem nagato is hasznalta.Amúgy szerintem is a víz elemet lenne értelmes kapnia.
2013. jan. 21. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Nagato tudta használni mivel ő maga volt Pein. Egyszer vmi olyasmit mondtak, h csak az tudja az összes elemet használni, akinek Rinneganja van, szal rajta kívül ott volt Rikudo meg SPOILER!!! Madara és esetleg Obito.

Amúgy már megjegyezték,h nem 5 hanem 6 elem van, a tűz, víz, föld, szél és villámon kívül van egy hatodik, amit eddig nem neveztek meg de a bijuukhoz lehet köze, és mivel ahogy Minato is mondta h a Kyuubi chakrája is 2 részből áll(t): Yin és Yang valszeg az a 6.

2013. jan. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 Minimókuus válasza:
szerintem tűzet kapna a kilencfarkú miatt, valahogy nem tudnám elképzelni hogy egy víz elem kompatibilis lenne Kurama-val o.O
2013. jan. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Amúgy mindenki hülyeséget mondott azzal kapcsolatban,hogy ki az első és utolsó aki mind az öt elemet tudja uralni.

Tetszenek tudni volt egy ilyen ember még hozzá a ninja világ megteremtője azaz Rikudou sennin, a hat út bölcse!

Ő képes volt mind az öt elemet irányítani...A lényeg,hogy eddig ő volt az első és utolsó aki erre képes volt,mondom EDDIG! Ő volt a legerősebb ninja aki valaha létezett. De könnyen el tudom képzelni,hogy naruto is képes lesz uralni az összes elemet,mert neki valami köze van Ridukou senninhez...Ha bár nem tudni mi,de sokan tippelgetnek,valaki azt mondja,hogy a reinkarnációja, valaki pedig azt,hogy az egyik leszármazottja..Nem tudni,csak azt,hogy köze van hozzá ettől fogva én könnyen el tudom képzelni,hogy naruto képes lesz rá,de ez attól függ,hogy mennyire húzzák el a sorozatot,mennyi rész lesz még vissza...szóval értitek..a háború kellős közepén nem fog neki állni tanulni,ha csak fel nem ébred benne, szóval nem nagy esély van rá,de ha valaki akkor ő biztos képes lenne rá!

Ja és "Pein" csak úgy volt rá képes,hogy volt 5 test amit ő irányított a távolból és mind az öt testnek más-más elemű chakrája volt, tehát az egyiknek szél a másiknak tűz a másiknak villám a másiknak víz... És ő mint egy bábot úgy irányítgatta a testeket,szóval maga a "csoport" képes volt használni az 5 elemet,de nem úgy,hogy egy ember képes lenne mindre...

2013. máj. 8. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 chilliboy ***** válasza:

Naruto minden elemet megkap.Mert az Uzumakik és Senjuk rokonok és Naruto kapott Itachitól egy kis DNS-t vagy DNA-t

És a hat út bölcse az erejét a Senjuknak meg az Uchiháknak osztotta el. És még narutonak ott a Kurama mód, és talán és akkor éled benne fel Rikkodo amikor éppen átváltozik... És ő uralta az elemeket mester szinten és naruto is majd. És így Madarát meg Obitot jól megveri és kész, Naruto vagy Sakura lesz a Hokage, mert Naruto álma és a legerősebb ninja az egész történelemben,Sakura-t meg láttam egy Kishimoto egy művébe,a Naruto Doujitsu-ban vagy nem tudom mi a nevében, hogy Sakura lesz...Mondjuk Naruto lehet,hogy jobb a csata mezőn és inkább egy okos embert választottak,

egyébként Shikamaru lett volna.Na befejeztem a mondandómat,egyenlőre...:)

2013. nov. 3. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

1)Naruto sose kapott DNS-t Itachitól... az Itachi egyik hollója volt Shisui Mangekyou Sharinganjával.

2)DNS=DNA csak az egyik magyar, a másik angol rövidítés.

3)Szél elemű. Emelett ott a természeti chakra (a békás) és a yinyang (a Kyuubi által). Egyáltalán nem biztos,h mindet képes lesz használni.

4)Nem akarja Obitót legyőzni, hanem jobb belátásra bírni és visszaállítani Konoha oldalára.

5)Sakura esélytelen,h hokage lesz, egyrészt nem elég képzett hozzá, másrészt a rajongóknak ezzel túlságosan felhúzná az agyát a rajzoló.

6)Nem akkor lesz Rikudo mikor átváltozik, akkor csak jobban hasonlít rá külsőre.

2013. nov. 3. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!