Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttátok már a Django elszabad...

Láttátok már a Django elszabadul című filmet? Ki milyen véleménnyel van róla? Megéri elmenni és megnézni?

Figyelt kérdés

2013. jan. 20. 19:33
 1/8 anonim ***** válasza:

Megéri megnézni szerintem jó film. Igaz nem moziban néztem (de szerencsére neten is nagyon jó a minősége).


Csak hosszú :)

2013. jan. 20. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 canadafan ***** válasza:
100%
Igen, megéri megnézni. Tényleg hosszú, de ellenben nem unalmas.
2013. jan. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Megéri megnézni :) Jó film

Tényleg hosszú, moziba a végén már kényelmetlen volt nagyon de ez már nem a filmhez tartozik.

Van benne egy két olyan dolog amik nagyon nem illenek bele. Itt két zenére gondolok. Egy olyan filmben ami arról szól, hogy a négereket semmibe vették, rabszolgák voltak, ütötték vágták őket, és teljesen kihasználták egy olyan filmbe hogy kerül GangstaRap? ráadásul ketttő is. 1 Rick Ross és egy 2pac szám. Ezt amikor néztem moziba akkor se tudtam hova tenni. De ezt leszámítva nagyon jó film. Samuel L. Jackson alakítása nagyon tetszett nekem :)

2013. jan. 22. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kiváló film. Humoros, eredeti poénok, az erkölcsi mondanivaló úgy van tálalva, hogy az nem elcsépelt, és nem is csöpögős. Azt hittem, kinőttem már abból, hogy belezúgjak fiktív karakterekbe, de ez a film ráébresztett, hogy nem...
2013. jan. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Megnéztem. Tetszett, tényleg megérte. :D Az utolsó előtti válaszolónak: a zenéknél, amiket említesz, én is néztem egy nagyot, bár az én elfogult elmémet nem érte csalódás. Tény, hogy nem illenek oda, de nekem pont ettől lett eredeti.


És egyébként köszönök minden választ. :D

2013. jan. 29. 00:09
 6/8 anonim ***** válasza:

szerintem a gangsta rap is jó helyen volt a filmben

meg az egész film ku.va nagy :D

2013. febr. 2. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szerintem a vége fele a 2pac szám nagyon jól illet bele a hentelős hangulatba :)
2013. febr. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
még az a szám a jó ami a végén van mielőtt kiszabadítja Hildi-t és lelövi azokat a fazonokat a viskóban
2013. febr. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!