Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Miért mondják sokan azt hogy...

Miért mondják sokan azt hogy a star trek jó sorozat? (és értékelik port.hun és egyéb helyeken nagyon magasra) pedig picit unalmas, és az űrharcok.. alacsony kölcségvetés.

Figyelt kérdés

startrek voyagert néztem a tesómmal együtt egy évadig (hogy tényleg jó-e) de nem az.

oké, 95ös a sorozat, de az újabb részei is elég gagyik.



a nagy kérdés, miért monfják azt sokan hogy hűdejó sorozat.


2013. jan. 20. 19:56
 1/6 anonim ***** válasza:
44%

Régen még jó volt.

Ez olyan pl amikor bejött az első star wars akkor mindenki elájult tőle hogy ahhh meg úúh mekkora király trükkök stb... most megnézed, és kiröhögöd :)

2013. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%

Tudod nem véletlenül létezik a nördháború a Star Trek és a Star Wars rajongók között.

A Csillagok háborúja látványos, kalandos, klasszikus hősi eposzokat idéző mű. A Star Trek pedig inkább klasszikus sci-fi, ami inkább társadalmi, politikai, emberi kérdéseket veséz ki egy kicsit komolyabban, olykor filozófikusan egy kicsit kidolgozottabb karakterekkel.

És mindenki szépen választ.


Ha izgalmakra vágysz, akkor a 2009-es Star Trek mozifilmet nézd meg. Ha nem, akkor az 1979-est. :)

Ezért is szép a Star Trek, mert ott még választani is lehet, hogy izgalom legyen több, vagy "unalom". Ki mit szeret.

2013. jan. 20. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
JAh és még annyit, hogy a Star trek nem akció sorozat volt, mindig társadalmi témákat feszegetett, úgy hogy azok ránk vonatkoztak, de mindig más fajjal személyesítette meg. Pl náluk volt először női kapitány, néger kapitány. Meg hasonló dolgok.
2013. jan. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nézd a star trek enterpriset. Az a legújabb sorozat, talán 2001-ben kezdték el. Bár történetileg a föld legelső csillaghajójáról szól.
2013. jan. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
56%
A star trek kenterbe alázza a star warst. Az új star warsok mind 1 kalap szar, a star trekben a régiek és az újabbak is istenkirályak. Meg nem tudom miért ne lenne izgalmas. Megnézed a Deep Space Ninet az tele van izgalmakkal, szerintem az a legjobb. Meg a klasszikus.
2013. jan. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 WorfHadnagy ***** válasza:
89%

Tyű, minő sci-fi-háború dúl itten! :-D Na, jövök én, a klingon rendet (vagy Rand-et, tudjátok, Rand segédtiszt az eredeti sorozatból, akire Kirk rá volt katanva, mint vizelő kutyus a trafóházra XDD) tenni! Halomra gyilkolós- agyoneffektezett, semmitmondó szutykot még a hülye is tud csinálni (gondolok itt az összes műfaj divatos, mégis egyhangú műveire). Engem minden téren hidegen hagy a divat, sz'al filmszempontból (is) a szívem után megyek. A sokat emlegetett Warst mindig túl populárisnak, tartottam, nem is igen fogott meg. Viszont amikor bekötötték a "lavórt" a tévéhez, utána kb. egy héttel már szidtam a "reklámos durva nénikéjét, hogy nem hagyja nézni a Treket, há' függőségemtől foszt meg!". :-D


Mivel eléggé gondolkodós típus vagyok (itt most ne reál tárgyakra gondoljatok, utálom, ha számok közé szorítják az elmém), érdekel a történelem, a politika, valamilyen szinten a pszichológia is, ezek a sorozatok kimondottan az én igényeimnek felelnek meg.


Előnye még az a sok faj, a néző azzal azonosul, annak drukkol, akinek akar, itt nem csak jó és csak rossz van, hanem többféle alternatíva egy problémára. Vegyük pl a Borgot. Van hátrányuk: kiirtják áldozataikból a lelket, érzéketlen droidokat csinálnak belőlük. VISZONT a nanoszondák kijavítják a test hibáit, páncélzatszerű képződményt alkotnak a létfontosságú szerveken, adaptálódnak a fegyverfrekvenciákhoz, ráadásul tudást is kap az új dolgozó a közös tudat által.

2013. febr. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!