Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Információk a Sherlock c....

Információk a Sherlock c. sorozat 3. évadjáról?

Figyelt kérdés
Bármi, amit tudtok róla, mik lesznek benne, címek, esetek, kiegészítők pl.: lesz kutyájuk (csak tipp volt) tudom, hogy még alig vannak olyanok akik tudnak valamit, de talán ti igen :) előre köszi :)

2013. jan. 22. 15:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Ajánlom neked ,hogy regisztrálj a Port.hu c. oldalra mert ott akik ott fórumozgatnak a sorozat topicjában állandóan beraknak ilyen dolgokat és ha nem is kérdezz rájuk egyből válaszolni fognak.
2013. jan. 22. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Nem nagyon tudunk még semmit, igazából. Márciusban kezdik forgatni elméletileg, bár már a készítők tettek fel egy képet Twitterre egy üres szobáról, az egész Tumblr mentálisan kiakadt :D

Rengeteg találgatás van, mint arról, hogy Sherlock hogy élte túl az esést, egyszer olvastam egy nagyon jót, úristen.

Aztán arról, hogy mi lesz... Én azt elég hihetőnek találom, hogy John megházasodik, elvégre a filmes Sherlock második részében is az van, bár remélem nem. Aztán mindenki attól fél, hogy Mrs. Hudson meghal, mire Sherlock visszatér.


De hivatalosan, mármint valamelyik író nyilatkozatából tudtommal még semmi nincs. Elvégre majdnem egy év, mire megjelenik.

2013. jan. 22. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:

Március 18-án elkezdték forgatni.

Az elő rész címe Az üres halottaskocsi lesz.

Lesz benne egy zöld fürdőkád. John helyett Sherlock fog enni egy étteremben. Eddig ennyit lehet tudni. :)

2013. márc. 19. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Én láttam már egy videót ahol Sherlock ugye leugrik, a végén meg John, Sherlock sírjánál van. Meg mikor leesett John megnézte a pulzusát és hát gondolom h nem érezte..

ebből hogyan tudják visszahozni?....

2013. júl. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Szambellla válasza:
Szerintem nem is ő ugrott le, mert a rész végefelé segitséget kért a laboros lánytól( nem emlékszem a nevére, de nem monta mi az. Szerintem nem is ő ugrott le.
2013. júl. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A csaj neve Molly, egyébként szerintem sem ő volt a földön, de ha mégis, dobálgatott egy squash labdát amit ha a hónaljad alá teszel nem lesz pulzusod
2013. júl. 24. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Már nem azért, de nem hinném hogy beöltöztettek valaki mást Sherlocknak hogy ugorjon le. Az nem Sherlock stílusa lenne. Szóval inkább a gumilabda miatt nem volt pulzusa.
2013. szept. 6. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 betty0003 válasza:
Honnan veszitek a gumilabdás dolgot mármint hogy akkor nincs pulzusa?? Lehet hogy lemaradtam vmiről?
2013. szept. 21. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!