Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Egyre vontatottabb a Barátok...

Egyre vontatottabb a Barátok Közt sztorija sőt már elég unalmas számomra. Vajon miért? Mi erről a véleményetek?

Figyelt kérdés
Mondjuk az utóbbi években eléggé elhanyatlott a Barátok Közt színvonala...
2009. aug. 31. 18:28
 1/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy mindenkivel megtörtént már minden, és sokszor ismételnek. Botond zuhanása is Ákos zuhanás remake.
2009. aug. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért, mert már egyre kevesebb az új barátokköztös, akik nézik, azok megszokásból nézik, akkor is, ha szar. Meg már minden lehetséges dolog megtörtént, úgyhogy már csak ilyen hülyeségeket bírnak kitalálni, amitől szörnyen erőltetett az egész.
2009. aug. 31. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mert valaha volt színvonala egyáltalán? O.o
2009. szept. 1. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Szerintem Magdi anyus halála volt a hab a tortán...Ennyire bénán senki sem csinálhatta volna meg.
2009. szept. 1. 16:03
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem semmi baj sincs a sorozattal. Én nagyon szeretem és a családom többi tagja is:-) Teli van izgalmakkal és rejtélyekkel. De mindenki másképp gondolja:)
2009. szept. 1. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Kb. kéthavonta megnézek egy részt, de valóban mindig ugyanaz történik benne. Több okot tudok felhozni, amiért laposodik a történet:


a) a sorozat nem tud nagyon kilépni a díszletek (értsd Mátyás király tér 1.) közül, túlságosan belterjes (például a JóbanRosszban szerencsésebb helyzetben van, mert ott nem egy lakóközösség áll a történet fókuszában, ugyanis a fiktív Csillagkúton belül lehet ide-oda mozgatni a szereplőket)


b) az a) ponttal szorosan összefügg az is, hogy alacsony a költségvetése (mivel nem túl nagy a médiapiacunk, ezért nem is igazán tudnának több pénzt ölni bele)


c) a sorozat írói félnek/nem tudnak/nem akarnak túlságosan elrugaszkodni a valóságtól (hogy ez baj-e, vagy sem, mindenki döntse el). Európában a napi szappanoperák közelebb állnak a valósághoz, az USÁ-ban és Latin-Amerika telenovelláiban sokkal több a meseszerű elem. Az USÁ-ban van a szappanoperákban misztérium (szellemek), időutazás, sokszor ellövik az egypetéjű ikrek sztoriját, vagy a klónozást, hipphopp feltámadhat egy korábban meghalt szereplő stb.


Én annak nem örülök igazán, hogy a BK este fél 9-kor megy (ez azért /is/ van, mert sokba kerül a gyártása, és a főműsoridőre szánják, hogy a reklámbevételből fedezhessék az előállítási költségeket). Az este 8-tól kezdődő műsorsávban inkább igényes amerikai sorozatoknak, filmeknek, saját gyártású show-knak kellene futniuk, a BK pedig kezdődhetne hatkor vagy hétkor (külföldön is ez a szokás).

2009. szept. 1. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
És azt még elfelejtettem hozzátenni, hogy a napi szappanoperák, hiába ismétlik önmagukat, évtizedekig sikeresek tudnak maradni. Pl. a Gute Zeiten, Slechte Zeiten 20 éves, a Guiding Light Amerikában meg 70 (idén ősszel ér véget, mert nem éri meg már gyártani).
2009. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!