Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Valaki elmagyarázná nekem?...

Valaki elmagyarázná nekem? (Átok film)

Figyelt kérdés

Tegnap megnéztem az Átok 2 filmet.

Valamit nem értek, magyarázza már el nekem valaki hogy is van ez?

Azt tudom hogy az előző részből kiderül hogy ki a kísértet csaj és a kisfiú. Szóval tudom hogy a férje megtalálta a neje naplóját amiben leírta hogy szerelmes egy férfiba, ezért a férje dühében kitekerte a felesége nyakát, a fiát vízbe fojtotta, sőt a macskát is kinyírta. Oké, azt értem hogy azóta ők kísértenek és aki a házba bemegy az előbb-utóbb meglátja őket, és meghalnak.

Amit nem értek.

A második részben a végén a diáklány (aki bement a szekrénybe) kiderül hogy a szekrényben nem a japán csajt látta mint szellemet hanem az amerikai csajt aki a film elején a nővéréhez jött Tokióba.

Azt felfogtam hogy az amerikai csaj is meghat a házban, de miért ő kísért tovább??? Végül is ő hogy kerül oda??


2013. jan. 24. 20:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem Te valamit nagyon félrenéztél,nem az amerikai nő kísért.Én arra sem emlékszem,hogy az ő szellemét látták volna,de ha igen,akkor is max egyszer.

Egyébként ez a lényege,alig lehet követni a filmet.Talán még a készítők sem tudják :)

Egyébként ha ez tetszett,ajánlom az EREDETI verziókat(amikben aztán tényleg nem lehet követni):


Ju-on:the curse 1-2(2000),egy-egy órás filmek,ezek a "legeredetibbek" és rögtön dvd-n dobták ugyan piacra,de ezek a legfélelmetesebbek ennek ellenére.

Ju-on:the grudge 1-2(itthon "A harag" néven jelent meg)ezek pedig a "véglegesített" verziók,ennek inkább csak a második része jó.Ezek után jöttek az amerikai remake-ek.

Ju-on:shiroi roujo(fehér szellem)

Ju-on:kuroi shoujo(fekete szellem).Ezek csak afféle folytatások,2009-ben készültek.


Valamint nekem ugyan nem tetszett az amerikai verzió,de a második-harmadik részek jók voltak,ha nem láttad,akkor a harmadikat is nézd meg.Aztán az eredetiket :)

2013. jan. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Nos nem néztem félre. Mivel dvd-n van így többször visszatekertem hogy jól láttam-e amit láttam. Egész film alatt a japán csaj volt. A film végén amikor a házban a fiú a csuklyás pulcsis lányhoz megy (ő volt aki a film elején 2 osztálytársával bement a házba és bement a szekrénybe) a lány előtt újra lepereg az a nap amikor a szekrényben meglátta a szellemlányt, de a film végén már nem a japán lány kísértette hanem az amerikai lány. Ezért nem értettem hogy miképpen lehet.

Láttam az eredeti filmet is, de igazából nem jön be, mert érthetetlen.

2013. jan. 25. 16:23
 3/3 anonim ***** válasza:

Melyik eredetit,mert mint írtam,több is van :)

Amúgy szerintem csak rátesz egy lapáttal,hogy nem lehet követni teljesen.Az az igazság,hogy jobb,ha meg sem próbálja az ember,én nagyon "erőlködtem",de nem ment,inkább hagytam :)

Lehet,hogy akkor megint megnézem én is a filmet,mert rég láttam,lehet,hogy neked van akkor igazad.Amúgy még egy filmet ajánlanék:Ju-re,a hátborzongató szellem.Ez is remake,csak éppen japán és van 1-2 eltérés,de nagyon ijesztő.

2013. jan. 25. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!