Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Nem félek egy filmtől se, mit...

Nem félek egy filmtől se, mit eddig láttam, tudnátok olyanokat mondani, ami elég pará:s?

Figyelt kérdés
gore filmekre gondolok:D
2013. jan. 25. 20:46
 1/5 anonim ***** válasza:

Az igazat megvallva én sem láttam még ilyen filmet.

Horrorfilmből csak gagyikat, vagy jó, de nem ijesztőeket láttam, utóbbira példa: Resident Evil(Kaptár).

2013. jan. 25. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Mert a gore filmektől szerintetek lehet félni?Az írásod alapján tizenéves lehetsz,neked még nem ezek valók.

Ha meg félelmeteset akarsz,akkor ne gore marhaságokat nézz.Itt az én "listám",erről válogathatsz:


Shutter(2004-es verzió)

Nem fogadott hívás(Chakushin ari) 1-2-3

Ju-on:the curse 1-2(az átok eredetije)

Ju-on:the grudge 1-2(előbbinek a folytatásai)

Ju-on:black ghost/Ju-on:white ghost(szintúgy folytatások)

Ju-rei:a hátborzongató szellem

Dead waves(Shiryoha)

Reinkarnáció(rinne)

Carved:a felmetszett szájú nő 1-2

Kyofu:the sylvian experiements

Kansen (fertőzés)

Yogen(előérzet)

Chichibu Demon

POV:A cursed film

Paranormal activity 2:Tokyo night

Haunted changi

Pyega:the haunted house project

Noroi-az átok(nem a 2004-es)

Occult(okaruto)

Kwaidan(szellem)(1964)

Kaidan-szellem(2007)

Ringu 1-2 és 0(az eredeti kör)

Ringu:kanzen-ban(eredeti Ringu...tehát a fent említett film eredetije.)

The eye(a szem,2002)

The haunted school(Hau mo chu 2007)

A haunted school(1996,bourei gakkyuu)

Rontás(cursed 2004)

Kakashi-scarecrow(madárijesztő)

Scary true stories 1-2-3


Ezek közül némelyikhez meg inkább szellemi érettség kell...azért szerintem,ha elég érettnek érzed magad ilyenekre,akkor nyugodtan válogass :)

2013. jan. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Hivatlanok az eddigi legjobb/legijesztőbb horror amit láttam.
2013. jan. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Igen,tizenéves vagyok. Szerintem a horrorhoz nem kell szellemi érettség-.-,de ahogy gondolod. Azthiszem, hogy gore filmeket kérdeztem;;) és nem ilyen kör féle sz*arokat;))! Olyan filmekre vagyok kiváncsi,amitől lehet félni:D,nem hiszem, hogy valaki megjed a nem fogadott hívástól.
2013. jan. 27. 10:46
 5/5 anonim ***** válasza:

De igen,kell szellemi érettség.Lásd:" a kör szar".Nem,nem szar,csak nem vagy hozzá érett,különben megértenéd a mondanivalóját,vagyis amit sugall.

A gore film,meg ha tudnád,akkor nem ijesztő és nem lehet rajta félni,hanem véres,belezős,tehát sokkhatást akar elérni,és nem azt,hogy MEGIJEDJ.De gondolom fingod nincs egyébként sem,hogy mit jelent a 'gore'.

Felőlem persze azt csinálsz,amit akarsz.Nézegess álló nap ilyeneket,csak majd ne csodálkozz,ha felnőttkorodban problémáid lesznek,te kis pisis.Maradj inkább a rajzfilmeknél.

2013. jan. 27. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!