Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Aki látta a Pí életét, aszerin...

Aki látta a Pí életét, aszerint melyik történet törrént meg?

Figyelt kérdés
Megnéztük vasárnap apu barátnőjével, és szerinte nem az állatos történet történt meg, hanem az amelyiket elmesélte a japánoknak a kórházban, szerintetek?

2013. jan. 26. 14:12
 1/4 anonim ***** válasza:

Bár a filmben pont ezen van a hangsúly, a hit miatt. Én nem tudom eldönteni, az állatos szimpatikus, az emberes realisztikusabb. :D

De a tigris felé hajlok.

2013. jan. 26. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Attól szép a film, hogy erre nem tudjuk a választ és szerintem nem is kell keresni, mert a hitről szól az egész.
2013. jan. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Valószínűleg az emberes, bár nekem először nem esett le, és teljesen azt hittem, hogy a tigrises volt az igazi. Viszont beszélgettem róla anyukámmal, és szerinte viszont az emberes, mert ugye mikor mesélte a japánoknak, akkor sírt meg látszott, hogy nem csak úgy kitalált éppen valamit.

És ami igazából történt vele, az annyira szörnyű volt (pl. hogy a szeme előtt halt meg az anyja), hogy muszáj volt kitalálnia valamit, amitől valahogy képes elviselni a történteket, és erre találhatta ki az állatos verziót.

2013. febr. 1. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek:))
2013. febr. 5. 23:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!