Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Ki hogyan (hol, milyen oldalon...

Ki hogyan (hol, milyen oldalon) keres magának megnézendő filmeket amit le tölthet vagy esetleg online megnézhet?

Figyelt kérdés

Gondolom mindenki a legjobbat szeretne megnézni?

Mint tudni vannak elég régi filmek is amelyek nagyon jók .



2013. jan. 27. 13:59
 1/4 Gatha ***** válasza:
100%
Én az IMDb-n szoktam válogatni filmeket... itt műfajra, rendezőre, színészre, értékelésre, stb. lebontva lehet kutatni a filmek között, és összeállítani saját listát a megnézendő filmekkel.
2013. jan. 27. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én vagy rábukkanok böngészés közben(imdb),vagy pedig az adott torrent oldalon,ahonnan töltök.Pont olyan oldalakon vagyok fent,ahol csak az érdeklődési körömnek megfelelő filmek vannak,így nincs túl nehéz dolgom.

Én azért ajánlom,hogy nézegess imdb-s toplistákat,külön műfajra bontva is van(mint ahogy előttem is mondták).

2013. jan. 27. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
a Netmozi-n szoktam filmeket online megnézni. Le is lehet tölteni külön. Online ha DivX-es tárhelyre van feltéve a film, automatikusan le is tölti a C meghajtó movies mappába. Ha flash vagy mp4-es lejátszó tárhelyen van, akkor az Internet Download Manager nevű progival le is tudod tölteni, miközben nézed.
2013. jan. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Minden érdekel,10 filmből 8-at meg is nézek. Aztán meg is lesz a véleményem róluk. Továbbá érdekel az IMDB értékelés is. Aztán,hogy honnan tudom letölteni nem érdekel.. :) Csak legyen meg.. Néha a gyűjteményemből keresek elő régebbi filmeket.
2013. jan. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!