Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mikor tűnik fel először...

Sophiea kérdése:

Mikor tűnik fel először Castiel az Odaátban?

Figyelt kérdés
Hányadik évad-hányadik rész? Igaz hogy lesznek benne enyhe Slash utalások. Dean-Castile....

2013. jan. 27. 20:17
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

A 4x1-ben.

A második az kérdés volt? :D A Destiel canon, akár hivatalos, akár nem.(Még Misha is mondta egy interjúban:D) *spoiler* Ki maradt volna egy évet a Purgatóriumban a másikat keresve, amikor megtalálta a hazautat?

2013. jan. 27. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
Köszi a választ. Igen kérdés volt, csak lemaradt a kérdőjel. Bocsi :D Uhh de jóó, úgy várom. Mennyire erős ez a Destiel szál?
2013. jan. 27. 20:28
 3/27 anonim ***** válasza:
51%

Én is vártam, ősziszünetben csapattam a 7 évadot :D

Hát, én már előtte is láttam képeket, gifeket, láttam, hogy mennyire szeretik őket, szóval úgy álltam hozzá. Szerintem elég erős, ha nem is romantikus, meg szexuális értelemben, de szeretik egymást, és nincs, amit nem tennének meg a másikért. A kapcsolatuk fejlődése is asdfghjkl, a 4. évadot így utólag összehasonlítani a 8x9 vagy 10-ben egy jelenettel, hát imádom őket. :D

2013. jan. 27. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 A kérdező kommentje:
Én is! Odaát forever!!
2013. jan. 27. 21:38
 5/27 anonim ***** válasza:
48%
*pacsi* azhát :D
2013. jan. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
Destiel canon :D ezzel nem lehet vitába szállni és való igaz,hogy ebben Misha is egyetért :D asszem after elton-os slash madnessben voltak amikor Misha tweetelte,hogy inkább szavazzanak rájuk (Destielre) az igazi párra mint a másik bénákra :D
2013. jan. 28. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
Még szép, hogy a Destiel canon *-*
2013. jan. 28. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:

5 évad végénél járok, imádom az egészet úgy ahogy vagy, Crowley,Dean,Castiel FOREVER!! :DD

MI az a Destiel? Úgy értem, mikor derül ki? És a 6.évadban hány rész van?

2013. jan. 28. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

1,3,5 vagyok :D

i love you all.


#8: A Destiel az Dean és Castiel összevont neve, amelyik párosításnál jól hangzik az így keletkezett néz, használjuk, mert sokkal egyszerűbb. Nem "derül ki" hivatalosan eddig egyik részben sem, de ott van, és tudjuk. A hatodik évadban meg annyi rész van, mint általában (kivéve 3.), vagyis 22.

De pl a Dean/Sam shipnek Wincest a neve, szóval nem mindig így van, a Katniss/Peeta párosításnál meg nem beszélünk róla (mivel Peeniss jön ki) :)

2013. jan. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
utolsó, nem ismerlek véletlenül? :D
2013. jan. 28. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!