Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Walking Dead sorozatban...

Walking Dead sorozatban észrevettem egy érdekes dolgot?

Figyelt kérdés

FIGYELEM spoilert tartalmazz!

Szóval a 2. évad végén Rick megöli a haverját Shamet (vagy hogy is hívják) és aztán zombiként megtámadja. Na most ezt nem értem, mitől lett zombi ? illetve a kitört nyakú srác is úgyanebben a részben úgyanugy zombi lett. Nem harapták meg őket meg ilyesmi alig 1 perce halt meg. Nem úgy van,hogy egy fertőzés miatt az agyukban meghall minden rész majd újráindul egy bizonyos ösztöni rész ? itt meg se fetözés se semmi csak úgy zombi lett... Lehet én néztem el valamit?


2013. jan. 28. 17:18
 1/10 anonim ***** válasza:
Elméletileg úgy van, hogy elég egy karcolás is ahhoz, hogy valaki átváltozzon. Az pedig, hogy mennyi idő alatt változik át valaki, az változó.
2013. jan. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Előző: igazad van, elég egy karcolás, viszont Shane meg se lett karcolva (mármint zombi által), szimplán megölte Rick.


Leírom a választ, de lehet spoileres, mert tudom, hogy beszélték a sorozatban, hogy végül mitől is alakulnak át, bár az szerintem még a 2. évadban lehetett. Mindegy, a lényeg, hogy majd ha néztél 2-3 részt a 3. évadból szerintem csak utána olvasd el amit a következő sorokban írok, bár nem hatalmas spoiler, mert a történetet nem tudod meg, csak az átváltozás okát.


Szóval, SPOILER:

Bárki aki meghal átváltozik, mivel már mindenki fertőzött, hordozzák magukban ezt a betegséget, mivel levegőben terjed. Ha egy zombi megharap/karcol valakit az is azért alakul át, mert elsőnek magas láza lesz a megharapottnak, amibe szép lassan belehal, és utána jön vissza zombiként az életbe.

2013. jan. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
tehát akkor ezt sugta a CDC-s csávó Rick-nek ? Hogy mindenki vertözött ? És akkor ez öhm lényegében egy már ténylegesen "kifejlett" zombi sebzése által aktivizálodik?
2013. jan. 28. 18:01
 4/10 anonim ***** válasza:

Heló!


SPOILER!!!


Az összes élő ember megfertőződött. Ez azt jelenti, hogy ha termsézetes halállal is halnak, meg, vagy egyéb módon, átváltoznak. Tehát nem kell, hogy megharapják őket, nem kell érintkezni a Járkálókkal, hiszen a vírus már mindenkiben benne van. Amint meghal, visszatér az illető.

2013. jan. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Értem, bár azért érdekes ,hogy egy vírus ilyen irreálissan fel erősití az emebereket. Persze csak film, de azért ha egy zombit aki ugye ember volt , mellbe lönnek 4-5 szőr vagy kitépik a szívét ne tudjon már járni meg az is milyen már hogy kuszik a földön reggel majd este is ugyanaz a zombi (film elején) ez lehetetlen , nincs is már benne vér, mitöl mozog a karja ? O.o szóval néhány dolog fasság benne ,de azért egy jó sorozat.
2013. jan. 28. 18:38
 6/10 anonim ***** válasza:
Másba nem is igen lehetne belekötni - bár ebbe sincs nagyon mibe, hisz ennyi alkotói szabadság engedtessék meg, meg hátha később meg is magyarázzák. Minden téren kifogástalan sorozat, ahol pedig annyi a gond, hogy a zombik egy kcisit túl hmmm "fejlettek", ott nagy baj nem lehet - és nincs is ;).
2013. jan. 28. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ahogy wicked_game mondja , mindenki fertőzött , ha meghal shiki lesz.
2013. jan. 28. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nagyon jó sorozat, félre ne értsd imádom :)
2013. jan. 28. 18:50
 9/10 anonim ***** válasza:
Mi van ha a vírus annyira életképes hogy az izmokat is tudja mozgatni? Nem feltétlenül csak vérrel tud mozogni. Egyébként ha annyira belemegyünk ebbe a témába akkor azt is elárulom hogy alap esetben járni se kéne tudniuk ugyanis a halál után beáll a "hulla merevség". Csak egy sorozat nézd és élvezd, nem kell ennyit filózni rajta :D
2013. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Uhh, ez a helyesírás of yours..
2013. febr. 10. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!