Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi ennek a filmnek a címe?

Mi ennek a filmnek a címe?

Figyelt kérdés
Sajnos nem emlékszem sem a színészekre, sem a bemutatás évére. Annyit tudok, hogy valószínűleg amerikai film, Amerikában játszódik, és a lényeg, ha valaki utazni akar, a teste marad a helyszínen,csak a tudata utazik, mégpedig helycserés módon.Valami ügynökségnél kell utazásra jelentkezni, és a célállomásról az "én" városomba igyevővel tudatot cserélnek. Aztán valami miatt nem akar"hazamenni"-visszacserélődni az utazó.Sajnos többre nem emlékszem.

2013. jan. 29. 14:38
 1/6 [ZHC]Zsoca válasza:

hasonló film a Forráskód is!

(vagy talán arra gondoltál? :D )

2013. jan. 29. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Sajnos ez nem az, amire gondoltam. Ezt 2011-ben mutatták be, én viszont régebben láttam, de nem tudom, mikor.

Viszont ez tök jó filmnek tűnik, meg fogom nézni. Biztos, hogy tetszeni fog, mert szeretem az ilyen témájú filmeket.

Köszönöm szépen!

Egyszer csak meglesz a másik is.

2013. jan. 30. 12:25
 3/6 anonim ***** válasza:
Quantum leaf?
2013. máj. 19. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Amennyire emlékszem, ez nem az, mivel ez sorozat, én egy egyrészes filmet keresek. Viszont ez is érdekesnek látszik, megpróbálom megkeresni. Eddig nem ismertem.

Köszönöm!

2013. jún. 12. 22:12
 5/6 Nyáááh válasza:
John Malkovich menet.
2016. nov. 21. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hasonlo az emlékmás/total recall/
2020. szept. 27. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!