Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik sorozat ez?

Melyik sorozat ez?

Figyelt kérdés

Mikor Portugáliában voltam,akkor láttam pár részét,és nagyon megtetszett,csak a címét nem tudom.

Annyira emlékszem belőle,hogy volt az egyik részben egy nő aki éjszaka ment az utcán,és kiabálásokat hallott,s villódzó fényeket látott egy pinceablakból,benézett,és kardok,meg lándzsák,dárdák lógtak a falon,s egy nagyon sovány férfi ki volt kötözve egy asztalhoz,s lilás fénnyel kínozták. (Mintha áram rázta volna.) És páran körbeállták az asztalt fehér,csuklyás ruhában,mint valami szertartáson.

Illetve még arra emlékszem,hogy egy kamaszokból álló banda

hatalmas fegyverekkel(másfél méteres kard,katana,gépfegyver,revolver,stb.) kiment a temetőbe,és az egyik síron amit benőtt a moha,volt egy felirat,de csak egy része,és az egyik srác odaillesztette a sír másik darabját,s egymás után négyszer elmondta az egyik tag a szöveget,s közben fehéren izzott a szeme,majd a sírkövek felröpültek az égbe,fújni kezdett a szél,s zöld fény csapott le az égből,majd megrepedt a föld,s zombik másztak elő a földből,és azokkal harcoltak. (A fiatalok úgy néztek ki,mint a japán rajzfilmekben a szereplők: égnek álló haj,illetve leginkább ehhez tudom hasonlítani őket:

[link]

[link]

Illetve még egy másik részben volt egy pap szerűség is,aki viszont szerintem gonosz volt,(vmi démon szerintem) pirosan izott néha a szeme,és lebegni is tudott,illetve egy hatalmas kőszobor,amiből vmilyen árnyak jöttek elő,s gyilkolászták a falusiakat. Illetve még volt egy olyan rész is,amiben boszorkányok voltak,s egy régi ház pincéjét használták átjárónak,mert kettő boszorkány csoport volt,és harcoltak egymással,illetve loagok is voltak benne,de cska páncél,mintha vmi szellem irányította volna őket.


Ha valaki tud segíteni,az legyen szíves írjon,már nagyon régóta keresem,de nem találom!

Nem tudom,hogy M.o.-n leadták-e,vagy,hogy milyen műfajú(bár szerintem vmi fantasy-akció-horror),de remélem,hogy ismeri vki!

Előre is köszönök minden hasznos választ!



2013. jan. 31. 17:18
 1/3 anonim válasza:

Grimm?

[link]

2013. febr. 12. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Őő.. Nem az a grimm amit előbb raktam ide. Hanem ez! [link]
2013. febr. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi,de sajnos nem ez az! :S
2013. febr. 13. 16:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!