Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Melyik filmről van szó?

Melyik filmről van szó?

Figyelt kérdés

Még régen, 5-6 évesen, titkokban néztem ezt a filmet, és emlékszem napokig rémálmaim voltak tőle. Kíváncsi volnék, hogy ezt most is eltudná érni nálam. De sajna nem tudom a címét.

Annyi volt, hogy egy ipse elkötött egy metrószerelvényt. Elkezdte tekergetni a gázt és annyira felgyorsult a metró, hogy az emberek vízszintesen függtek a kapaszkodó korlátokon, majd mikor már nem bírták tartani magukat, nekivágódtak a végének, igencsak durva csattanással. Emellett a metró már annyira betegesen gyors volt, hogy amikor egy állomáson elhaladt, egyszerűen lefújta az embereket a peronról. Eközben a vezető fülkében emberünk kéjes nevetés, és ordibálás közepette csak tekerte neki a gázt. Végül elfogyott a sín, és a metró kifutott az utcára, és megállt. Ezután benyitott emberünk az utastérbe, ahol mindenki halott volt, majd elsütötte a kötelező filmes beszólást: "Végállomás".

Most, hogy itt írom, elég nagy baromságnak tartom, de egyszerűen érdekel, hogy mi ez a film, és miről szól. Kérlek segítsetek.

Köszönöm



2013. jan. 31. 20:06
 1/5 anonim ***** válasza:

Talán a Hajsza a föld alatt c. film?

A régebbi verzió...

2013. jan. 31. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem hiszem. Itt valami mágia, és varázslat volt a dologban, mert egy metró sem tud olyan gyorsan menni, hogy Te vízszintesen csüngjél a korlátokon :)
2013. jan. 31. 21:27
 3/5 anonim ***** válasza:

Hegylakó 2?

Annak az elején van valami hasonló, de már nagyon rég láttam.

2013. jan. 31. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Jól emlékeztem. Ez a jelenet volt?

[link]

2013. jan. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igen ez volt, köszönöm szépen :)
2013. febr. 1. 14:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!