Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lesz idén valamikor mozikban...

Lesz idén valamikor mozikban valami félelmetes Horror?

Figyelt kérdés
Szeretnék már régóta meg nézni egy Horrort a moziban de soha nincsen... nem tudja valaki hogy adnak e majd jó horrort idén a mozikban? :)

2013. febr. 1. 14:52
 1/4 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
Szerintem a Mama lesz nálunk is, amit Guillermo del Toro pénzelt, tehát alapvetően nem lehet rossz. Okóberre elkészül a legújabb Stephen King-feldolgozás, a Carrie is, én azt mondom, hogy az is jó lesz.
2013. febr. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát remélem. Idén kéne jönni a Halloween 3D-nek is, az nem tudom mennyire lesz jó...

De sok horror lesz idén, sajnos nem mindet mutatják be Magyarországon. Ahogy néztem, a Mama-t sem. Pedig megnézném.


Amúgy most is adnak: Sinister. De talán már csak Budapesten vetítik. Az előtt volt a Parajelenségek 4. Na az egy élmény volt nagy közönséggel.

2013. febr. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Jön a The Haunting in Connecticut 2, ami legalább elmegy szint lesz - remélhetőleg. Az utolsó ördögűzés 2. része is mostanra várható, az is legalább elmegy szint lesz.


Na msto az is kérdéses, hogy az egyik legkultikusabb olasz horrornak, a Suspiria-nak is lesz egy remake változata. Ez vagy marha ütős lesz, vagy hatalams csalódás. Középút ennél nem létezhet az elődöt figyelembe véve.


Továbbá lesznek még remakek - a Texasi láncfrészesnek is lesz egy 3D-s változata - van egy érzésem, hogy isten óvjon minket tőle -, lesz egy Mama című horror, ami egy spanyol rövidfilm ihletése nyomán készült. És még pár nem sokat ígérő alkotás, de ki tudja.

2013. febr. 1. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Evil Dead. Amerikában április 12-én már vetítik a mozikban. Magyarországon kétlem, hogy akár valaha is leadják. De azért bízzunk benne. Itt májusban fog megjelenni.
2013. febr. 1. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!