Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Normális hogy fiú létemre...

Normális hogy fiú létemre nézem A pletykafészket és a Csinos kis hazugságokat? :o

Figyelt kérdés

2013. febr. 1. 16:12
 1/8 anonim ***** válasza:

nem

ja és

:D XD :| :O -.-"

2013. febr. 1. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
Szerintem nincs ezzel semmi baj.. Pont mindegy, hogy ki milyen sorozatok néz. Ha neked ezek tetszenek akkor nézd ezeket és ne foglalkozz mások véleményével. :)
2013. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Azt nézel amit akarsz :D Sokkal de sokkal színvonalasabbak mint a BK vagy a jóban rosszban :D
2013. febr. 1. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sosem szivattak... csak nézem a rajongói oldalakat és a legtöbbjük lány... kivétel vagyok._.
2013. febr. 1. 20:02
 5/8 MissYvonne ***** válasza:
Én örülök neki,hogy van fiú is,aki szereti,és lehet,hogy nem "normáls",de legalább ebben is különb vagy :) Am Szép kis hazugok lesz a magyar címe a Pretty Little Liars-nak,nem csinos kis hazugságok :)
2013. febr. 2. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem tudod hogy mikor fogják végre lefordítani?
2013. febr. 2. 11:13
 7/8 MissYvonne ***** válasza:
Ömm,annyit tudok,hogy már elkezdték a szinkronizálást,és hogy az RTL vette meg,így valamelyik csatornáján fogják vetíteni :)
2013. febr. 2. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöööm:)
2013. febr. 2. 19:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!