Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Batman- Sötét Lovag -ban...

A Batman- Sötét Lovag -ban azt nem értem, mikor a film elején Batmant megharapja a kutya, elég súlyos sebet ejt rajta. Ez hogy lehet?

Figyelt kérdés
Pedig a Fox-tól kapott ruhája kevlár,ezáltal golyóálló, de egy kutya meg simán átharapja? Nem értem....

2013. febr. 2. 12:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Épp az ,hogy csak utána szól Fox-nak ,hogy van-e kutya harapás "bíró" is.
2013. febr. 3. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Nem érted... az előző ruhája volt a jobb védelem szempontjából, csak az volt emiatt a hátránya, hogy nehéz volt, és nehezen tudott benne mozogni. A másik ruhája ugyan könnyebb volt, de mondja is Fox: ..." a páncél tagolása sebezhetőbbé teszik a késszúrással és lövéssel szemben.

És legfeljebb macskák ellen nyújt hatékony védelmet. Ja és mellesleg nem a kérdésre válaszoltál, de még hülyeséget is írtál.

2013. febr. 3. 18:12
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
Nem írtam hülyeséget.Inkább nézd újra a filmet és figyelj is baz"dmeg.Nem poénból van meg nekem az egész trilógia gyűjtői változatban szóval ne erősködjél.Na csá.És tudod a filmeknél figyelni is kell!!!! Édes.
2013. febr. 4. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

DIREKT újranéztem.És ez így van.

Ha lesz időm kivágom neked a jelenetet.

2013. febr. 4. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Találkozik Wayne Foxxal erre kérdi ,hogy minden rendben a ruhával erre mondja ,hogy igen,de van-e olyan ami bírja a kutyaharapást?Erre Fox: Utánanézek. És ez egyenesen a pár jelenettel a kutyás rész után van.
2013. febr. 4. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
De miért nem a kérdésre válaszoltok , miért ilyen f*szságokat irogattok? azt kérdeztem hogy ha ilyen duplaszálú golyóálló kevlár szerkója van akkor egy rohadt kutya miért tudja átharapni? Méghozzá olyan sebet ejtve mint ha kb pólóba lett volna.
2013. febr. 5. 14:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!