Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hol találnék olyan íjat vagy...

Hol találnék olyan íjat vagy esetleg hol tudnék olyat szerezni amilyen az Arrow lebutítva a zöld íjász című sorozatban van Oliver-nek?

Figyelt kérdés
Szóval nagyon szeretek íjászkodni és nagyon megtetszet ez az íj amiket láttam hírtelenjében pillanatképeket! De sehol sem találok róla rendes photot pedig én ezt megszeretném valósítani lécci segítsetek :D !

2013. febr. 2. 20:09
 1/4 anonim ***** válasza:

Heló!


Itt egy kép az íjról. [link]


Vadász-és katonai boltokban talán tudsz szerezni hasonlót. Az Avangersben is hasonló volt.


Egyébként voltaképp nincs szó "lebutításról", hiszen Green Arrow-ról szól a sorozat. Érthető lépés volt ez a fordítás.

2013. febr. 2. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Heló! Ez az íj a kategóriáját nézve egy take-down típusú (azaz szétszerelhető) reflexíj. Ajánlom az íjászapró.hu honlap reflex kategóriáját.

Valamint ha valóban el szeretnél kezdeni íjászni, akkor az íjad megvétele után keress fel egy közeli íjászegyesületet, ahol lőni is megtanítanak.

Az íjválasztás előtt is nézz át tetemes mennyiségű anyagot interneten, hogy biztosan jól válassz.

Sok sikert, ha bármi kérdésed van, örömmel válaszolok.

2013. febr. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen sokat segítettetek :) egyébként már van íjam és tudok is lőni :) :D És nagyon szeretem ezt a dolgot
2013. febr. 3. 20:19
 4/4 anonim válasza:

Elég rövid ez a középrész, talán 17", ha lehet, ilyet nem árulnak, meg nem is gyártanak mindenhol.

De azért van. A Tradtech-nél láttam ilyen rövidet.

2013. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!