Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Star Wars: A klónok háborúja...

A Star Wars: A klónok háborúja, lesz 6. évad?

Figyelt kérdés
2013. febr. 3. 11:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
83%

Heló!


Egyes helyeken már az epizódok listáját is olvashatják a rajongók, másik viszont csak annyit mondanak, hogy valószínűleg lesz (az ötödik évad ugye idén ér véget).


De az ovlasottak alapján: lesz. És úgy néz ki, hogy a hetedikkel ér véget a sorozat.

2013. febr. 3. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
nemm!! az elsö téved!nem lessz 6.evad sajnos a disney valahogy megtiltotta vagy valami ilyesmi nemtudom pontosan.de lessz majd egy ujjab star wars sorozat,szerintem az a 4,5,6-ban fog jatszodni
2013. ápr. 7. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%

Nezd meg, hogy mikor irtam a valaszt es azt is, hogy a Disney mikor jelentette be, hogy kaszaljak a sorozatot.

Nem en tudtam rosszul, hanem a helyzet valtozott a honapok alatt. Amit februarban irtam, az abszolut helyes volt.


Es igen, marciusban kaszaltak ahatodik evadot, d bocsanat, hogy nem vagyok jövöbelato, vagy a Disney fejese, hogy honapokkal elöre tudjak valamit biztosan.


Itt van egy iras az esetröl: [link]

2013. ápr. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 havkins válasza:

Még nincs minden veszve mert lehet a 6. évad még elkészülhet

http://www.youtube.com/watch?v=lej93EXOlHQ

2013. máj. 4. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Én is abban bízom hogy mégis csak lesz 6. évad.

http://www.youtube.com/watch?v=7T5Ut5TnFWA

Bár mindenhol azt mondják, hogy nem lesz, azért reménykedem. Bár nekem is óriási meglepetés lenne, ha mégis lenne.

2013. máj. 12. 23:08
 6/12 anonim ***** válasza:
nekem mindenki azt mondta hogy nem lessz.de mind1 csak az a lenyeg ,hogy legyen 6.evad:D
2013. jún. 9. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lesz, mert az 5. évad elég érthetetlenül ért véget. Én bízom abban, hogy lesz.
2013. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Azt hogy tényleg helyébe akarnak indítani egy másik vígjáték sorozatot címe: Star Wars Detours Seth Green. De későb újragondolták és arra jutottak hogy nem lenne értelme leadni ameddig nincs kész a 7.dik évad úgyhogy azt a vígjátékot későbbre halasztják.
2013. jún. 19. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%,hogy nem lessz mar megkellet jelennie a 6. evadnak.. amugy a videokat amiket linkeltetek azokat meg azelott csinaltak amielott betiltottak az swtcw
2013. okt. 18. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
TV-be nem fogják leadni de mivel már megcsinálták ezért valahova feltöltik majd.
2013. okt. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!