Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » 1992-'93-ban, a magyar MTV-ben...

Bagg kérdése:

1992-'93-ban, a magyar MTV-ben, valami Mozart-szerű komponista életéről szóló rizsporos-parókás erotikus komédia,1985-'92 között készült, európai alkotásnak tűnik, ki mit tud a filmről?

Figyelt kérdés

1992-'93-ban volt egy film a magyar MTV-ben, ami Mozart-szerű komponistáról szól, a 18. század Bécsében vagy Párizsában játszódik, teljesen életrajzi, de a film egy erotikus komédia, amiben a főhős koncertezget és persze nőket hódít meg és valamilyen szexuális görcsei is vannak, amiktől nagyokat szökken. Ha jól emlékszem, fellépés előtt gyakorolgat egy fából készült hangtalan zongorán, csak a billentyűzést lehet hallani. A Milos Forman filmhez hasonló, csak bugyuta szex-jelenetekkel tarkított.

A film valószínűleg olasz vagy francia, a képi világa alapján 1985-'92 között készült.

Mi a film címe, vagy kik a szereplők, rendező? Bármi, ami segíthet felkutatnom!



2013. febr. 3. 22:00
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Nem az Amadeus?
2013. febr. 3. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Nem sajnos, éppen azt írtam, hogy az nem a Milos Forman film.
2013. febr. 4. 12:20
 3/14 anonim ***** válasza:

Mire emlékszel még? Valami szereplő, vagy színész? Helyszín? Jelenet?


ezt olvasd el, hátha irányba tudunk kerülni:

[link]

2013. febr. 4. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Érdekes volt ez a link, köszönöm!

Nem találtam meg benne filmcímet5, vagy valami cselekményleírást ami közelítene a megoldáshoz.

Nem emlékszem semmiféle kommersz színészre.

Az elején talán valami nagy forgatagú fogadóban játszódik, aztán a fogadó egyik vagy több szobájában is pajkoskodnak.

A főhős gyermekként éli ezeket át, valami istálló szerű helyen gyakorol, fából készített szintetizátor szerű billentyűs eszközzel, ami nem ad hangot csak az ujjgyakorlatokat tudja rajta végezni. Kamasz korában, valami búzamező szerű helyen megy. Hátulról mutatják emberünket, aki a naplemente felé tart és közben görcsei vannak, amiktől nagyokat ugrálgat és nyögdécsel. Felnőtt korában, talán felesége, drámai módon meghal.

Mindezek a 18. században játszódnak, Mintha csak Mozartról szólna a film, korhű jelmezekkel, a korabeli Bécs és/vagy Párizs városában.

2013. febr. 4. 23:23
 5/14 anonim ***** válasza:
Hát, sorry, nem tudok többet. De lehet olasz film is, ahogy írtad. Mindez hogy merült most fel benned?
2013. febr. 5. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Azóta keresem - de csak passzívan - amióta láttam.

A gugölt már széttúrtam, de nem vezetett eredményre.

Kétlem, hogy annyira no-name műsor lett volna, ha már egyszer szinkron is készült hozzá, meg le is adták az állami TV-n...

Beugrott, mi lenne ha megkérdezném valakitől? :)

2013. febr. 5. 15:12
 7/14 anonim ***** válasza:

A lap alján nézegesd csak át, hátha bevillan.

[link]

2013. febr. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Ez lesz az, A cosi fan tutte 1992-es feldolgozása

[link]


Diana is happily married to Paolo but due to her wild passion for sex, she regularly winds up in short lived erotic adventures, which she doesn't keep hidden from Paolo. On the contrary: by telling him, their sexual relationship is fueled with fresh impulses. When Diana experiences a stormy affair with the poet Alphonse, Paolo gets jealous after all and rejects Diana, who then goes head first in to a wild orgy of sexual excess with her sister and some friends.

2013. febr. 5. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Köszönöm a tippeket!


A Mozartos oldalt a napokban nézegettem át,

a Cosi Fan Tutte című film is felmerült kb 1 éve, de vagy elvetettem valamiért, vagy nem tudtam beszerezni.

Ráhangolódok ez utóbbira!

2013. febr. 5. 16:23
 10/14 A kérdező kommentje:

Most már tudom miért vetettem el a Cosi Fan Tutte filmet.

Mert semmi köze ahhoz amit keresek! :)

Ez nem a 18. században játszódik!


Én valami olyat keresek, amit írtam.

2013. febr. 5. 23:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!