Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Az Alkonyat című (vámpír)...

Az Alkonyat című (vámpír) sorozatban, miért nincsenek vámpírfogaik a vámpíroknak? Nem vettétek észre? Érdekes nem?

Figyelt kérdés
2013. febr. 4. 21:08
 1/7 A kérdező kommentje:
Bocsánat, nem sorozat.
2013. febr. 4. 21:08
 2/7 anonim ***** válasza:

Mert elvileg maga fogsora egy ilyen szívó szar.De nyilván a szemfogaknak van nagy szerepe ebben dee ugye ők ilyen anyagot is tudnak fecskendezni stb.A másik ,hogy az 1. részben a gonoszak meg is eszik szinte az egyik faszit szóval az egész álkapcsnak/fogsornak szerepe van.

Ja és ,hogy legyen szalon képes. ja.

2013. febr. 4. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
71%
Kedves csodálatos anyanyelvünkkel éppen csak ismerkedő cserediák!Kérd meg egy magyarul beszélő pajtásodat,hogy segítsen szavakba önteni gondolataidat,mert azt hihetnénk,hogy egy speciális nevelést igénylő 16 éves kor ellenére általános iskola 5.-be járó halmozottan hátrányos helyzetű egyén vagy.
2013. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ez a válaszolónak szólt.
2013. febr. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Kösz Csuklyás ezt én is így gondolom, mert szart nem értettem belőle.Nekem az volt a kérdésem hogy miért nincsenek vámpír fogaik a vámpíroknak az alkonyat című filmben?Nem érdekes?
2013. febr. 4. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem égnek el a napon, nem rettenek meg egy kereszttől. Majd pont fogaik lesznek. :)

Sok vámpírfilm kezelte lazán a vámpírmítosz egyes elemeit, de az Alkonyat minden határon túlment.

2013. febr. 4. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ez igaz. Én több vámpíros könyvet olvastam és filmet néztem, s azok különböző képpen kezelték a vámpírok tulajdonságait.
2013. febr. 10. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!