Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Callysto mikor és hogy lett...

Callysto mikor és hogy lett halhatatlan?

Figyelt kérdés

Fogalmam sincs mikor lett az, csak tippelni tudok,

ne vegyétek sértésnek, még kicsi voltam amikor ment Xena, hetente egyszer volt, azóta se adta egy adó sem végig.

Annak hatására hogy lett több tv adóm, tudom a viasat6on nézni.



2013. febr. 7. 18:14
 1/3 A kérdező kommentje:

Most először fordult elő hogy a port.hu oldalon előbb kaptam választ!


A válasz: A Herkules sorozat III./12(Meglepetés) című epizód.


Igen, ahogy látom itt az a gond, hogy ezek a sorozatok úgy ahogy a csillagkapunál is, párhuzamosan futottak eredetileg.


Tehát, a büdös életbe nem tudtam volna meg, hogy Héra hozta ki az alvilágból Callystót és az adott neki az élet fájának gyümölcséből.

2013. febr. 12. 10:12
 2/3 anonim ***** válasza:

Hát, nem tudom, hogy Hérának mi köze lett hirtelen Callysto kiszabadításához; de a Xéna sorozatban Callystot legyőzte többszöresen Xéna, és Hercules örök életre száműzte, majd egyszer kihozta Xéna, hogy segítsen neki egy elmebeteg amazont, aki istennő lett, legyőzni, majd miután evett az istenek eledeléből sikeresen mind a két bolond a vulkánba zuhant. :)

Csináltam egy Xéna oldalt fb-én, ha szeretnéd nyomon követni jöhetsz, épp a 3. évadnál járok

[link]

2013. márc. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Az eredeti mítoszban (nem a Herkules-Xéna mesevilágban) Callisto Artemisz kísérője volt, és valahogy ő is és a lánya is medvévé változtak (azt homály fedi, hogy milyen körülmények közt), és belőlük lettek a Kis Medve és a Nagy Medve csillagképek. Így lettek halahtatlanok
2013. júl. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!