Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a velemenyetek a Vampire...

Mi a velemenyetek a Vampire Diaries mai, 04.13. reszerol?

Figyelt kérdés

wn nayon tartok ettol a gyogyir dologtol..elore tudtam azt is h Damon nem akarja majd bevenni, es igy szerintem egyedul fog maradni.


Kivancsivagyok a velemenyetekre, Ha kerhetem reszletesebb hozzaszolast irjatok.


Elore is koszonom :*



2013. febr. 8. 18:54
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem Damon nem tudja, mit akar. Elena szereti őt, és azt akarja, hogy vele együtt gyógyuljon meg, de Damon nem tud bízni benne és az érzéseiben.

Stefan érez valamit Rebeka iránt, de szerintem az inkább sajnálat, mint szeretet. Csak azért van vele, hogy azt lássa Elena, hogy túllépett rajta, pedig nem.

Ez a gyógyír dolog mindent felborít. Shaneben sem lehet bízni, mert ő sem a jó oldalon áll. Nem lehet előre tudni, hogy mit akar, csak annyi biztos, hogy fel akarja támasztani Silast, mindegy milyen áron.

Így is kezdenek kavarogni a dolgok, hát még ha sikerüle Shane terve és minden halott Silassal együtt visszatérne...

A gyógyír oké, mert kíváncsi leszek, hogy ki veszi be, és hogy alakulnak majd ezzel a dolgok, de az az érzésem, hogy nem lesz ennyivel eltudva a folytatás...

(Olyat is olvastam, hogy Damon akaratlanul is használni fogja és visszaváltozik emberré..)


Amúgy meg jó volt, mint az összes többi rész:)

2013. febr. 8. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Első vagyok!:


Annyit kihagytam, hogy br nem tudom, hogy mi lesz Caroline sorsa és Klauséra sincs ötletem, de valami van köztük. Amikor Klaus Carolinenal van, előtör valami emberibb, szerethetőbb énje, ami nekem nagyon tetszik. Itt is láthattuk, hogy szereti, hiszen amúgy nem mentette volna meg..(Mondjuk nem is kellett volna megharapnia, de érthető, hisz ideges volt, meg Tyler is felb*szta az agyát..)

Szóval most jönnek még csak igazán a rejtélyes és izgalmas dolgok..:)

2013. febr. 8. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

jaj mar alig varom a folytatast... megfogok oregedni a kivancsisagtol :))


Amugy Shane azt mondta ugye h harom meszarlas kell??? es eddig csak ketto volt...nem tudom van egy olyan erzesem h azokat a vampirokat akarja felaldozni akik vele mentek...es Rebekaval nagyot is tarolna, hiszen akk egy egesz vervonalnyi vampir meghalna.

2013. febr. 9. 08:03
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, erről volt is szó ebben a részben, hogy kell még egy mészárlás, nem tudom, hogy abból mi lesz...


Ja, és igen, én is úgy hallottam, hogy Damon akaratlanul fogja használni a gyógyírt, és ember lesz, de utána visszaváltoztatják vámpírrá. :)

2013. febr. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azert kerlek tobb spoilert ne irjatok :))) inkabb legyen meglepi hogy mi hogy kivel lesz
2013. febr. 9. 20:29
 6/8 Tity ***** válasza:
100%
facen nagyon sok negatív jött erre a részre, de nem értem miért. Szerintem izgi hogy szigeten vannak és nem a városban.Mondjuk Mattet hiányoltam:D A kedvenc részem amikor Rebekah mondta a Damonnek hogy jól néz ki hátulról..:'D meg a Klaroline rész  Amugy a végén sajna Damonnak a vadász kicsavarta a fejét:||| amugy jó volt,csak nem értem azt amit Shane mondott..hogy Bonnie megvédi v. mi..engem irritál a Shane..
2013. febr. 9. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

engem is, bar mar szinte mindenki a sorozatbol...legalabbis most azok kozul aki shanel mentek a szigetre legfobbkeppen elena, mert mindenkit manipulal maga korul, vagy nem tom minek nevezzem amit csinal, h mindenki az erdekeit nezze

...Rebeka kivetel ...Damon is idagasito mostmar...


Na meg Tyler....Klaus a legnormalisabb szereplo


amugy arra akart shane kilyukadni, h nelkule Bonie ereje elszabadul, es megoli Boniet

2013. febr. 9. 22:51
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Én sem bírom Shanet.. Amúgy igen, azt mondta, hogy három mészárlás kell, és akkor ugrott be Damonnek, hogy hoppá! mi leszünk azok.. Viszont ez szerintem nem lesz így..


Elena.. Az egész miatta van. Ha ő most nem lenne vámpír vagy nem akarna meggyógyulni, akkor most nem lennének ott. És a Damonnel való kapcsolata is furcsa.. Együtt vannak, ám mégsem látom, hogy egymást mellett állnának. Damon nem akarja a gyógyírt, Elena annál inkább.. És Damonnek van igaza!

Nagyon kíváncsi vagyok én is, hogy mi lesz.. Imádom a péntekeket!:DD Kitartás!:D

2013. febr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!