Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Tiniknek, estére való filmet?...

FannaL kérdése:

Tiniknek, estére való filmet? Avagy gimis, fősulis ne a házasságról szóló legyen. Amiket láttam már és tetszett (lent)

Figyelt kérdés

Ami tetszett: a csúf szerelem, hercegnővédelmi program , Avalon gimi,Neveletlen hercegnő, Én és a hercegem Vadócka, Tinikadét, Bajos csajok, LOL,Csajok háborúja, Csere-bere szerencse, Rád vagyok kattanva, micsoda sráz ez a lány és Egyéb tündérmesék, mesék(filmben): Los Angeles-i, Hamupipőke történet, Volt egyszer egy dal,a villámtolvaj, hipervándor, A farkas és a lány, és stb. :)


Amiket láttam és nem tetszettek: Mamamia, Amerikai pite, Holiday, 50 első randi, oltári nő


2013. febr. 9. 20:44
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
63%

Hú, inkább nem minősítem az ízlésedet, remélhetőleg kinövöd. :))


Ha kicsit érdekel a retro, nézd meg a Házibulit, kiderül, milyenek voltak a tinik úgy 33 éve.:) Második része is van.

2013. febr. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Igen biztos kifogom nőni, de most csak ezek érdekelnek.. :)

15/L szóval még ilyen mesés tök jó nem valóságos storykat szeretek. (most) :D

Láttam vagy is belekezdtem már abba is, de az sem tetszik.

2013. febr. 9. 22:03
 3/15 anonim válasza:

Hirtelen 30, Francia lol, miről álmodik a lány, hajrá csajok, álom.net

Kb. ennyi jutott most az eszmbe de nyugi én is az ilyen filmeket szeretem. 14,5l

2013. febr. 10. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Innen csak a francia lol-t nem láttam még. Most nézem. :P

2013. febr. 11. 19:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Hát totál ugyan olyan volt mint az Amerikai lol.. :D
2013. febr. 11. 21:23
 6/15 anonim ***** válasza:

igen, még a rendezője is ugyanaz.:)


Első vagyok, az According to Greta c. filmet láttad? Az helyes film, mégis komolyabb kissé. Én kislány koromban szerettem az Olsen-ikres filmeket is, de felnőttebb szemmel értékelhetetlenek. Na mindegy.:) A Ketten a slamasztikában meg a Párosban Párizsban volt a kedvencem, ha jól emlékszem.

Eggyel felnőttebb szint: kedves film az Ördög Pradát visel.


De ha rám hallgatsz, adsz még egy esélyt a Házibulinak, jó lesz az, hidd el. :)

Sophie Marceau elragadó benne.

Bár nem tini-film - illetve az, de nem olyan, amire gondolsz - de minden 15 éves lánynak látni a kellene, az az Anna sorozat, Kevin Sullivan rendezte, 6 részes, de csak az első négyet javaslom.

"léccilécci" nézz utána, hadd kupáljalak egy picit. Nem rosszat akarok, nem orosz realizmus vagy életrajzi filmek ezek, szórakoztatnak, komolyan.:)

2013. febr. 11. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Igen -igen Annát azt szeretem, egyszer véletlenül belebotlottam egy oldalon, ahol véletlenül lejátszottam. De ugye egyről beszélünk: Anna zöld oromból? Ahol valami két testvérpár nők fiút szeretett volna örökbe fogadni de vörös hajú lányt küldtek? És az M betű névvel kezdődő nőnek nem tetszett a lány, azt hittem csak 5 része van az első évadnak.
2013. febr. 12. 15:57
 8/15 A kérdező kommentje:

Majd hétvégén ráveszem magam és megnézem a Házi bulit, sokan ajánlották már. Persze, az Olsen ikres filmek.

De az annából még csak 3-at láttam, mert el is felejtettem, hogy volt.. és mintha egyszer azt olvastam volna(vagy ugy rémlik) hogy csak 5 része lesz.. :)

2013. febr. 12. 16:00
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, az-az!:)

Ez nem olyan filmsorozat, mint egy CSI, hanem könyvfeldolgozás, mint a Harry Potter-filmek. Három részletben forgatták, 2-2 epizóddal. Az utolsó 2 nem lett annyira jó, a könyvhöz sincs semmi köze. A negyediket azért nézd majd meg, ha tudod.:)

2013. febr. 12. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Hát igen, a CSI-t is szeretem. Most megnézem.
2013. febr. 12. 18:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!