Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Csak szerintem nem csinálnak...

Csak szerintem nem csinálnak már olyan jó filmeket, mint régen, kb. a 2000-es évek előtt?

Figyelt kérdés

Itt most elsősorban nem a mélyenszántó, elgondolkodtató filmekre gondolok, hanem amik elsősorban inkább szórakoztatni akarnak.

Régen tök jó vígjátékok(Jim Carrey, Martin Lawrence filmek), akciófilmek(Arnold, Stallone), drámák(Tom Hanks), krimik, horrorok voltak, most meg olyan összecsapott az egész.

Elmúlt pár évben pár jó filmet láttam csak, régen meg egy év alatt is volt sok jó, most meg unottan állok fel.



2013. febr. 9. 21:45
 1/3 anonim ***** válasza:
Ma is ugyanúgy van jó film, jó zene, jó játék, mint régen, csak a szar filmek eléggé megszaporultak, így nehezebb megtalálni a jó filmeket, de hidd el, mindig is lesznek jó filmek.
2013. febr. 9. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Heló!


Hirtelen azt hittem, hogy tényleg régebbi filmekre gondolsz - mármint mondjuk 30-40-50-es évek beliekre.


Rengeteg jó film van, csak legtöbbet nem reklámozzák itthon. Nem jut el ide. Így nem is igen hallhatsz róluk, hacska nem böngészed a külföldi portálokat, szakoldalakat...

Továbbá annyi a bullshit, hogy mellettük valóban kevésnek tűnhet a jó és igazán kiemelkedő filmek száma, holott voltaképp leglaább annyi készül, mint régebben - főknét annak, hogy sokkal többen is filmeznek és filmezhetnek.


Ha pedig untatnak a mostani filmek, érdemes sokkal régebbrőől válogatni.

Kapásból tudnék legalább 150 olyan művet mondani 1980 előttről, amire 10-ből legalább 9 pontot adnál - vagy legalábbis annyit érdemelne :).

2013. febr. 10. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nemcsak szerinted. Én is a '90-es évek és a 2000-es évek elejének filmjeit/sorozatait szeretem legjobban, a mostaniaknak valahogy nincs semmi stílusa, unalmasak...
2013. júl. 26. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!