Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Twilight Breaking Dawn 2 ki...

Twilight Breaking Dawn 2 ki látta?

Figyelt kérdés

Mi a véleményetek róla? jo befejező rész?

és az elején kinek tűnt fel, hogy mind kettő a tükörben nézi magát? :)) elvileg nincs is tükörképük (-.-)



2013. febr. 11. 11:07
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

ez hülyeség hogy nincs tükörképük, ezt honnan vetted? ők nem "olyan" vámpírok :D

háát, nem számítottam tőle sokra, úgy egész kellemes volt, annak ellenére is, hogy fél óra után szenvedtem a moziban, mert pisilnem kellett, és nem akartam lemenni :D izgalmas, leköt, és annak ellenére hogy én elég sokat szidom a sorozatot, be kellett magamnak vallanom, hogy tetszik. még kristen stewart is aránylag jól játszott, persze magához képest csak :D edward szimpatikus volt, nem volt végre szenvedős az egész..úgyhogy ha szereted a sorozatot szerintem nézd meg, tetszeni fog.

2013. febr. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
Jó volt, és ráadásul az első fél órában annyi poén volt, mint az eddigi részekben összesen. De természetesen könyvben sokkal jobb volt.
2013. febr. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 FannaL ***** válasza:
Egy szót nem ír a könyv sem meg film sem mesél arról, hogy nincs tükör képük.. :D Nagyon klassz volt. :) Kár, hogy vége.. :(
2013. febr. 11. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

én már láttam, a véleményekre voltam kíváncsi :)

elnézést ha rosszul tudtam hogy a vámpíroknak nincs tükörképük.

2013. febr. 12. 10:26
 5/20 anonim válasza:
igen nekem is a poénok miatt tetszett nagyon illetve a vége elég "fordulatos" volt. tetszett.
2013. febr. 15. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
mármint melyik poénra gondolsz? azért én még elbirnék egy kövi részt:) amit "megjósolt" Alice a végén :) abból egy következő rész
2013. febr. 15. 18:39
 7/20 anonim ***** válasza:
első vagyok: azon a jóslaton én kiakadtam. de kb. mindenki a moziban.:D
2013. febr. 16. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Pedig nem tudtad rosszul: a "hagyományos" vámpíroknak nincs tükörképük, ez az egyik jellemzőjük. Az írónő kicsit átértelmezte ezeket a dolgokat, hiszen itt hétköznapi emberek közé beilleszkedett vámpírokról írt. Nem lett volna járható, ha ragaszkodik a megszokott vámpír- tulajdonságokhoz, pl. ha a napfény hatására vinnyogva vergődni kezdenek a legközelebbi sötét hely felé..:) (Ahogyan az elvárható egy tisztességes vámpírtól.)


Egyébként még az első részben Bella kérdezgette is Edward- öt ezekről a vámpír- hiedelmekről, és akkor ő ilyen elnézően mosolyogva arra utalt, hogy ezek jórészt tévhitek.

2013. febr. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
:)
2013. febr. 17. 09:38
 10/20 anonim ***** válasza:
En lattam. Sztem nagyon jo volt. De sok volt benne a meglepetes annak aki olvasta a konyvet is.
2013. febr. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!