Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Leon a profi című filmben...

A Leon a profi című filmben mi alakul ki a kislány és a bérgyilkos között?

Figyelt kérdés
Láttam már többször is a filmet,de nem tudom eldönteni,szerelem,vagy csak kötődés?

2013. febr. 11. 14:42
 1/2 AccountManagerkovács ***** válasza:
100%
A férfi a saját lányaként tekint Mathildára, de egyben valami olyasféle szeretetet érez iránta, mint soha azelőtt senki iránt, de ez nem szerelem. Mathilda érzései szintén nagyon erősek, de ez sem biztos, hogy szerelem, csak egy borzasztóan erős kötődés és mivel láthattad, milyen családból jött, ezért hiszi azt, hogy szerelmes Leónba és hogy ilyesmi módon kellene kimutatnia. Valójában mindketten éretlen személyiségek, akik nehezen tudnak bánni az érzelmeikkel, úgyhogy azt gondolom, hogy még ők sem teljesen biztosak abban, hogy mit éreznek a másik iránt.
2013. febr. 11. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

Leon szerintem is apai szeretettel szereti Mathildát. A kislány meg azt hiszi, szerelmes, de érzésem szerint ez csak plátói. Gondolj bele: Mathilda 12 éves, egyszerre kislány és kezd el nőiesedni, a családjában ő a kitaszított áldozat, az apja egy undorító alak. És akkor jön Leon, aki erős, megvédi, törődik, foglalkozik vele, tanítgatja, ajándékot visz neki. Hirtelen olyan, mintha kapna egy apát, ráadásul ekkortájt kezd el érdeklődni a másik nem iránt, és mivel Leon megtestesíti a szemében a konkrét férfiideált, teljesen érthető (szerintem), hogy úgy érzi, beleszeretett a férfiba. Legalábbis én nagyon át tudom érezni.

Meg hát az ő kapcsolatuk nagyon adok-kapok alapon működött, ahogy Leon is mondta, Mathilda megtanította örülni és szeretni az életet, és végre foglalkozhatott valamivel, ami nem növény vagy fegyver.

Mindketten úgy tekintettek a másikra, mint az "elsőre".

Leonnak a kislány az első valódi szépség és értelem a munkája árnyékában töltött magányos életében, Mathildának meg ugye Leon az első FÍÉRFI. Nagyon szép történet:)

2015. júl. 1. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!