Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Disney mesékben miért...

A Disney mesékben miért szidják mindig a zenéket?

Figyelt kérdés
Ezt nem tudom megérteni, mert szerintem a zenék rengeteget emelnek a mese színvonalán. Van mondanivalójuk, és mindegyik mesezenéből tudnék idézni, akármikor megkérnek. De igazából szerintem sokan vannak ezzel. Még akik útálják azok is... szóval, miért?

2013. febr. 12. 10:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ki szidja? Állítsd elém! :)
2013. febr. 12. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Össze-vissza olvastam filmkritikákat, és mindig azt látom, hogy "jaj, már megint énekelnek", "idegesít", "kár, hogy megszakítja a vinnyogás", stb...
2013. febr. 12. 10:11
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem mert zavarja őket hogy, csak úgy énekelnek. Néha engem is zavar, de nem idegesítő! Sőt az Oroszlánykirályban meg a ma klaszsikusnak mondhatókban, a zenék szépek.
2013. febr. 12. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Kinek-mi tetszik.Engem is eléggé idegesített,amikor még néztem ezeket.
2013. febr. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Valamelyiknek egész egyszerűen béna, rossz a zenei része, valamelyiknek angyon jó. Van,hogy indokolatlan helyeken megy az éneklés, bugyuta szöveggel, máshol zseniális.


Valahol jó a fordítás, valamelyiknél az eredeti nyomába se ér és értelmetlen katyvasszá válik.


Az általad említett Oroszlánkirály, vagy a Herkules például tökéeltes példája a jó részeknek, a Pocahontas meg - szerintem - az egyik leggyengébb ezen a téren - is.

2013. febr. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!