Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Láttad az életeken át cenzúráz...

Láttad az életeken át cenzúrázatlan változatát?

Figyelt kérdés

Valaki letudja írni-így hallás után-, hogy Scott ügynök mint mond 50-55 perc körül ?! (én úgy találtam meg, hogy:Életeken át Online vágatlan rendezői változat)

Sajnos így hallás után csak részleteket értek, valaki tud segíteni?



2013. febr. 12. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:

volt egy ikertestvére, aki meghalt autó balesetben, és az anyja úgy gondolja, hogy ő csinált valamit, és utálja is a fiát.

a kocsiban:

A pali kérdezi, hogy ez valamiféle megtorlás számára, hogy ezt a munkát végzi? ő meg mondja, hogy nem.

Utána lévő mondatot nem értem, nagyon gyorsan eldarálja az t a szót :)

utána azt kérdezi tőle, hogy mi vette rá erre?

És elmeséli, hogy amikor 12 éves volt, zajt hallott a földszintről, azt hitte az apja az, ezért lement. De egy betörő volt, aki meglátta őt és elindult közvetlenül felé. Ő megragadott egy kést és megölte. 16 éves volt és valószínűleg egy tv-t akart csak ellopni. De ő megölte.

Aztán végül megkérdezi tőle, hogy a férje mit gondol erről az egészről. Ő meg mondja, nincs férjnél, csak úgy viseli azt a gyűrűt.:)

2013. febr. 12. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget!
2013. febr. 13. 19:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!