Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Bleach-el kapcsolatos kérdés...

Bleach-el kapcsolatos kérdés többi lent! Help?

Figyelt kérdés
Nah az lenne hogy a 271 edik részbe amikor Ulquiorra (nemtom hogykell irni) mielőt megölné ichigót mond neki pár sort ami nagyon ki van emelve és tökjól hangzik szerintem az egy vers... vagy a féle.... és annyira tetszik.. nemtud valaki valami információt erről? (annyira emlékszem hogy a vége valami Moteirou Kotoka xD
2013. febr. 12. 20:14
 1/1 anonim válasza:

Jól írtad.

Amúgy meg Ichigo közvetlen megölése előtt Orihimének beszél. Az utolsó szavai, amiket Ichigohoz fűzött: Ha azért van, mert lelked van, akkor a lélek csak árt az embernek.A lelked miatt fogsz meghalni.


Ennek a vége talán illett is arra amit írtál, de nem vagyok benne biztos. Szerintem viszont nem túl vers szerű, de mást sem nagyon találtam ami megfelelne annak amit te írtál. Ki emelve se nagyon láttam. Csak ennyit találtam...

2013. febr. 25. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!