Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Milyen jó horror filmet...

Milyen jó horror filmet tudtok ajánlani?

Figyelt kérdés

Hétvégén az osztállyal megyünk szánkózni, ott is alszunk 2 napot. Valami kemény horror film kellene, amitől tutira befosnak a fiúk is. A lényeg, hogy ne mondják hogy szar volt stb..

Lehetőleg valami izgalmas történet legyen, előre is köszi!!

A Symon mondja-án kívűl



2013. febr. 13. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Ajánlok pár kimagaslót a műfajból:


Ragyogás, A dolog, Gyilkos túra, A barlang, Alien 1-2-3, Két nővér, Az ördögűző - rendezői változat.


Ezek mind jó, esetenként kimagasló filmek, klasszikusok. Mindenki mástól ijed meg, mindenkinek más az ingerküszöbe, ezért úgy választottam, hogy a minőség legyen az első. Ezeknél a filmeknél pedig ez nem is vitatható.


Jó szórakozást!

2013. febr. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ!
2013. febr. 13. 14:57
 3/10 anonim ***** válasza:

Kétlem,hogy a Két nővér tetszene néhány tizenévesnek.Nem értenék meg a mélyebb érzelmeket a filmben.


Szerintem az Eden Lake az jó.Igaz,nem természetfeletti,de nagyon nyomasztó film.Ha nem,akkor a Gyilkos bennük-et is ajánlom.

2013. febr. 13. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Szia!!!!


Szerintem ne hallgass arra, hogy "nem tudjátok megérteni a filmet balblal" Majd eldöntktetk hogy mit akartok nézni.


Szeirntema sikoly is jó lehet, elgalább nevettek majd rajta :).


A A gyilkos bennünk viszont pont hogy egy béééééna film, ami még imdb-n is 5 ponton áll. Gyenge múvi, ne nézzétek meg!!!

2013. febr. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Időpont ma 15:15


Én csak tanácsoltam,de persze,ők tudják.


Egyébként nem nagyon sértettél meg most,nem értem,miért kellett így leszólni.Mondjuk talán hatásosabb lett volna,ha valamilyen szinten olvasható lenne az írásod,és esetleg nem úgy érvelnél,mint egy ötéves.

2013. febr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Szia! Az előbbi válaszokhoz hozzátenném, hogy a Két nővért szerintem se nézzétek meg, az egyáltalán nem való kirándulásra, haverokkal megnézésre. Azt a filmet egyedül kell megnézni, végiggondolni. Most komolyan egy végletekig szomorú filmet ajánlotok nekik, hogy megnézzék? És amúgy nem félelmetes, hanem nyomasztó. Szóval szerintem nem odavaló film.

A Ragyogást sem ajánlom. (Tudom, hogy nagyon elismert film, de nem értem, hogy miért. Egyedül a főszereplő alakítását tudnám kiemelni belőle. Semmi más nem tetszett benne. Kubrick-nak vannak sokkal jobb filmjei, mint pl. a Mechanikus narancs, Acéllövedék, stb. De ez a kettő sem kirándulásra való.) Megnéztem, mert az általam eddig látott Stephen King adaptációk tetszettek. Viszont unalmas volt, nem volt elég nyomasztó sem. Ha már Stephen King, akkor esetleg a Tortúra, 1408.


Az Eden Lake nagyon jó film, de az sem kirándulásra való. Ez után a film után az ember inkább ideges lesz.


Ne haragudjatok, nem leszólásból mondtam, csak szerintem nem ilyeneket kellene nézniük. Egy kiránduláson jó hangulat van, ezek a filmek pedig elrontanák az egészet, mert tele vannak szomorúsággal.


Amiket inkább ajánlanék:

-Dead End. Nem véres, viszont nyomasztó. Ezt ajánlanám legjobban. Ettől 'befosnak' a társaid. :)

-A Betolakodó. Durva, izgalmas, és van egy félelemmel teli légköre.


Ez a kettő szerintem nem vált ki semmi rossz érzést, miután megnézitek, mivel itt nem az érzelmeken van annyira a hangsúly, hanem a történéseken.

2013. febr. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
2013. febr. 13. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm! :)

A dolog című filmet töltöttem eddig le, még egyet választok.

2013. febr. 13. 20:52
 10/10 anonim válasza:

Szia! :)

Az árva , bújocska, viasztestek, urban explover ( elég durva szerintem) , feltámadás-újjászületés ( nem tudom melyik címen van fennt) :)

2013. febr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!