Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Akik jól ismerik a Narutot és...

Akik jól ismerik a Narutot és Naruto Shippudent! Ez a rész mikor volt? (videó lent)

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&NR=1&v=fOyEBQ..


2:40-től én még azt a részt nem is láttam ._. KÉRLEK segítsetek !!lehet hogy az egy filmben volt benne?:S



2013. febr. 16. 12:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Ami 2:40től van,h Oro leskelődik az vmilyen visszaemlékezés volt, sztem Oro visszaemlékezése,ami megmagyarázza h miért akart annyira egy Uchihát testként. Én emlékszem erre, de nemtom mikor volt benne.
2013. febr. 17. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

ez egy összeállítás volt

az a rész orochimaru visszaemlékezése volt, valamelyik részben én is láttam, asszem még a háromfarkú bijuu elfogása környékén vagy akkor amikor sasuke megöli orochimarut, az előtt valamikor

bocs pontosabban nem tudom megmondani, mert a részek számomra összefolytak, mert túl sok rész van, így hajlamos vagyok összekeverni dolgokat

2013. febr. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 kovács Mabelllll válasza:
Naruto shippuden 114
2013. ápr. 17. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!