Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Hogy van az Állatkert a...

Hogy van az Állatkert a hátizsákban (Zoboomafoo) magyar főcím dala?

Figyelt kérdés
Ennyi van meg belőle "jöjj az állatok várnak rád ez cammog az meg messze szál"
2013. febr. 16. 17:09
 1/8 swaxxx válasza:

Helló!

én sem tudom rendesen de amit tudok leírok!

az intró így hangzik!

Keresztül dombon erdőn át, nyisd ki a szemed és csukd be a szád ........., hát ugrálj sétálj repülj hát nézd hogy nyílik száz virág, merre menjünk hogy tudnám hová menjünk induljunk már!

én meg te és zaboomafoo,gyerünk lássuk most merre jársz furcsa teremtés most merre kószálsz!két barát eggyütt jár hisz láthatattlan a távolság ezernyi gepárd nyúl és vércse ...és óriás lepke. én meg te és zaboomafoo gyerünk lássuk most merre jársz furcsa teremtés most merre kószálsz!

a kipontozott részeknél nem tudom mi következik!

amúgy 5:55-től megy az m2-őn minden nap!

a végén amit énekelnek írjam le?

2013. febr. 21. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A vége főcím valami ilyen:

Az állattáron bezár a zár, de te ne félj, csak mára zár be a vár. Újra kinyit, ha eljön tán egy bájos és jó barát. Az emberszóból ért, szót ér egy érintés. Hát ölelj magadhoz, egy szóból értek én. Jöjj az állatok várnak rád, ez cammog az meg messze száll, ha újra nyit az állat tár, egy állatbarát vajon......(ezt a részt sosem értettem)


Aztán volt az elején ilyesmi, hogy:

....És nyomozásba kezdtünk, ezer veszély várt ott ránk, a szekrény felől jöttünk, de az ajtó tárva már.


Egyébként lehet, hogy nem pontos, meg nem is teljes. Emlékezetből írtam, kicsiként mindig néztem :)

2013. febr. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Kedves első!! Írd le légyszi pontosan, kíváncsi vagyok, mennyire emlékeztem. Egyébként szívesen megnézném délelőttönként, mert úgy tudom, hogy 9 óra körül megy, de sajnos olyankor nem vagyok itthon. :)
2013. febr. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 swaxxx válasza:

Keresztül dombon erdőn át, nyisd ki a szemed és csukd be szád csodád láthatsz amerre nézel már. hát ugrálj sétálj repülj hát mezőn hogy nyílik száz virág,vár téged is ezernyi jó barát! merre menjünk hogy tudnám hová menjünk induljunk már!

én meg te és zaboomafoo,gyerünk lássuk most merre jársz furcsa teremtés most merre kószálsz!két barát eggyütt jár nincs járhatatlan távolság! ezernyi gepárd nyúl és vércse ...és óriás lepke. én meg te és zaboomafoo gyerünk lássuk most merre jársz furcsa teremtés most merre kószálsz!


azt az egy kis részt még mindig nem tudom !

2013. febr. 22. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 swaxxx válasza:

Az állattáron bezár a zár, de te ne félj, csak mára zár be a vár. Újra kinyit, ha eljön tán egy bájos és jó barát. Az emberszóból ért, szót ér egy érintés. Hát ölelj magadhoz, egy szóból értek én. Jöjj az állatok várnak rád, ez cammog az meg messze száll, ha újra nyit az állat tár, egy állatbarát vajon kire vár rád!

a vége pedig ez!

2013. febr. 22. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Itt a bevezető dal: http://www.youtube.com/watch?v=qwRK_LvToaI

Egyébként fent van pár rész videója is.

2013. márc. 22. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 poczkodi vanda válasza:

Helló

elméletileg igy van hogy

Keresztül bokron erdőn át nyisd ki a szemed és csukd be szád csodát láthatsz szerte amerre nézel már hát ugrálj sétálj repülj hát mezőn hogy nyilik száz virág erdőt hol megtalál tengernyi kedves jó barát merre menjünk hogy tudnám hogyan menjünk induljunk már én meg te és zoboomafoo gyerünk lássuk hogy merre jár sok furcsa teremtés most mit csinál ha két barát eggyütt jár nincs járhatatlan távolság elefánt gepárd nyúl és vércse ezernyi nyest és óriás lepke én meg te és zoboomafoo gyerünk lássuk hogy merre jár sok furcs teretés most mit csinál

2014. júl. 9. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Keresztül bokron, erdőn át, nyisd kis a szemed és csukd be szád, csodát láthatsz szerte, amerre nézel már.

Hát ugrálj, sétálj, repülj át mezőt, hol nyílik száz virág, erdőt, hol rád lel tengernyi kedves jó barát.

Merre menjünk, hogy tudnám, hogyan menjünk, induljunk már, én meg te és zoboomafoo.

Gyerünk lássuk, hogy merre jár, sok furcsa teremtmény most mit csinál, ha két barát együtt jár, nincs járhatatlan távolság.

Elefánt, gepárd, nyúl és vércse, ezernyi nyest és óriás lepke, én meg te és zoboomafoo.

Gyerünk lássuk, hogy merre jár, sok furcsa teremtmény most mit csinál...

2022. jún. 30. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!