Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Barátok Közt:Hogyan képzelitek...

Barátok Közt:Hogyan képzelitek el a nagy befejezést?

Figyelt kérdés

Hogyan képzelitek el a Barátok közt utolsó epizódját amikor minden végleg befejeződik,csak értelmes válaszokat kérnék :)

Szerintem mindenki lassan elköltözködik a Mátyás Király térről és valaki a végén odavágná hogy Barátok Közt maradunk míg élünk,szerintem ez jó volna ez a befejezés



2013. febr. 16. 17:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszer majd nagyon megcsappan a nézettség és csak úgy félbehagyják, ahogy van. Nem igazán lehetne lezárósztorit kitalálni már ehhez. Maximum azt hogy felrobban a ház, vagy valami ilyesmi.
2013. febr. 17. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem soha nem lesz vége, mert az az rtl végét jelentené. Ez a csatorna húzóműsora, ez tartja a csúcson. Szóval nincs értelme a befejezésen gondolkodni, még maguk a készítők sem gondolkodnak ezen.
2013. febr. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem 100 év múlva lenne vége, hanem mondjuk olyan 10, akkor szerintem Miki és Nóra x-edik házasságával fejeződne be...
2013. febr. 22. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:
100%
Szerintem 15 év múlva már nem lesz műsoron, évek óta esik a nézettség, sokszor a Jóban Rosszbannal szemben alul marad, ha a TV2 sorozatának aktuálisan egy érdekes epizódja fut. Még mindig a csatorna húzóműsora, ez ok, de még meddig? 5-6 évig? :D
2013. márc. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
100%
Szerintem amúgy? Mindenki elköltözik. Csak így lehet egy olyan sztorit végleg lezárni, ahol a szereplőket a közös társasház, környék köti össze. Ahogy ezt láthattuk a Született feleségekben is.
2013. márc. 11. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
66%
szerintem miki meg zsolt lelő mindenkit és utána egymást is ;)
2013. márc. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
81%
Sztem mindenki összejön avval akihez illik. Mindenki megbocsájt mindent a másiknak azt end!
2013. márc. 12. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

szerintem azzal, hogy Attila és igor összefognak miki ellen,

verekednek, meg hasonlók, majd a végén attila és igor meghalnak, miki és nóra házasodnak

2013. márc. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!