Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » A Harry Potterből Bolyhoska...

A Harry Potterből Bolyhoska hova tűnt az első rész után?

Figyelt kérdés

A bölcsek kövében, ugye ott volt a harmadik emeletem, őrizte a követ. De miután a kő megsemmisült, már nem volt szükség rá, és azt a könyv nem írta, hogy mi lett vele. Gondolom nem hagynak egy állatot egész életében egy szobában.

Valaki nem tudja mi lett vele?



2013. febr. 16. 20:50
 1/4 anonim ***** válasza:

"A kő megvédése, majd a megsemmisítése után már nem volt szükség Bolyhoskára, ezért kibocsátották a Tiltott Rengetegbe. A későbbi könyvekben nem szerepel."


Több forrás is ezt mondja - én nem emlékszem, hogy a könyvben kitérnének rá, csak arra, hogy már nincs a kastélyban.

2013. febr. 16. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
akkor nem értem, hogy a 7. részben miért nem hívják segíteni. például mikor Voldemorték ott várnak Harryre az erdőben. meg úgy egyébként a harcban. szerintem pár halálfalóval kevesebb lett volna....
2013. febr. 16. 21:40
 3/4 hawkbill ***** válasza:
0%
mivel a brit varázslóvilág akkoriban elég nagy recessziót élt meg, szegény állatot levágták, hogy olcsóbban ússzák meg a tanévzáró lakomát...
2013. febr. 17. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ott lett hagyva a szobában.

többet nem említik,de minden év elején dumbi elmondja,hogy a 7. emeleti folyosó tiltott terület,az meg csak miatta lehet.

úgyhogy panel proli módon egy szobában élt szerencsétlen kutya.

még sétáltatva sem lett.

gondolom a csata alatt beszakadt az egész emelet és így döglött meg.

amúgy annyi lett volna,hogy egy térfogat csökkentő varázslattal lekicsinyítik és akkor lehetett volna agyar haverja mondjuk.

de mivel gonoszak és állatkínzók,ezért maradt a szobában,meg mert az írónő elfelejtette.


:DDD

2013. febr. 17. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!