Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Lehet hogy hamarosan jön a...

Lehet hogy hamarosan jön a Penge 4?

Figyelt kérdés

Idén 2013 július 19-én szabadul Wesley Snipes.(adócsalásért csukták le)

Jólenne ha már jönne a penge 4 mert mutatni kéne valamit a twilight rajongóknak!!!!

http://www.youtube.com/watch?v=lCQqySvS0iw


2013. febr. 17. 14:30
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Heló!


Igen, idén jön ki, viszont csakhogy nem épp Snipes-al tervezik a folytatást: [link]

2013. febr. 17. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Légyszíves másold már be a szöveget ide mert a web4-et nem akarja behozni.
2013. febr. 17. 14:56
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem kell, tárolt változatban megnéztem.Lehet hogy benne lesz, nemtudni még semmit azért mert azt mondta Goyer bácsi hogy Szerintem nem az még semmit se jelent.
2013. febr. 17. 15:01
 4/7 anonim ***** válasza:

"A jogok már 2011-ben visszaszálltak a Marvelre, de csak most jutott eszébe valakinek meg is említenie ezt a tényt. Valamint az ezzel járó esélyt egy újabb filmre. Talán nem meglepő, hogy a trilógia írója David S. Goyer szólal meg ezzel kapcsolatban először. "Most, hogy a Marvel és a Disney visszakapta a jogokat, biztos vagyok benne, hogy újrakezdjük. Túl sok pénzt kerestek már rajta ahhoz, hogy aztán ne rebootolják. Az a kis karakter majdnem egymilliárd dollárt termelt." Szerinte a Disney-t az sem fogja érdekelni, hogy Penge története sokkal sötétebb hangvételű, mint a mostanában készülő Marvel-filmek.


Megkérdezték Goyert, hogy szerinte visszatér-e Snipes, de a válasza az, hogy "Szerintem nem." Ez valójában nem nagy meglepetés. Először is, mert Snipes jóval idősebb most már, és valószínűleg egy nála fiatalabb színészt képzelnek el a főszerepben. Másodszor pedig Goyer elég nehézkesen tudott vele dolgozni. A Szentháromság készítése során többször felszólította (vagy egyesek szerint megfenyegette) Snipest, hogy nélküle fejezi be a filmet."

2013. febr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Na, mire elküldtem már megnézted, na mindegy.


Ezek alapján, hogy "nem jelent semmit" a film elkészültéig, amíg a mozikba nem kerül, 50-50% alapon lehet mondani, hogy lesz, avagy nem lesz. Ez egy fontos információ, ahogy az is, hogy Snipes frissen szabadult, és a kora is számít.

Szóval ha ezeket nem vesszük figyelembe, és mindenre azt mondjuk, hogy "ez nem jelent semmit", akkor a kérdésed feltétele is értelmetlen.


Szóval szerintem igenis számítanak ezek a tényezők és ezek lapján úgy néz ki, hogy lesz penge film, de nem Snipesal.

2013. febr. 17. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
De Snipes nélkül nem lenne az igazi.
2013. febr. 17. 15:44
 7/7 anonim ***** válasza:
Tudom, de mit lehet tenni - nem sokat? Amíg nem elsz a kész a film, minden bizonytalan lesz. Erre akartam rávilágítani.
2013. febr. 19. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!